Stulejka i inny wstydliwy problem

radek123

New member
Witam wszystkich.

Od 5 lat wiem że mam stulejkę i chce coś z tym zrobić jednak usilnie blokuje mnie fakt iż mój penis jest bardzo mały w zwodzie ok 10-11 cm i strasznie wstydzę się ujawnić tak małego ptaka nawet lekarzowi. Ale naprawdę chce się tego cholerstwa pozbyć i czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś dobrego lekarza w Warszawie bądź Krakowie który potraktuje temat poważnie ? Jakie są ceny takiego zabiegu i czy lepiej iść prywatnie czy do NFZ.Czy wg was taki mały rozmiar penis to normalne czy to jakaś choroba.Czy po obrzezaniu można powiększać penisa np za pomoca tabletek ? Byłbym wdzięczny bardzo wszystkim za informacje. Pozdrawiam

Dodaje jeszcze zdjęcia sprzętu

http://imageshack.us/photo/my-images/28/rxq3.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/855/hewc.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/69/yfr2.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/822/5rus.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/842/gvqj.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/7/s65i.jpg/
 

bergen

New member
a/ nie wrzucaj zdjęć na imageshack, są stamtąd kasowane

b/ średnia dla rasy białej to 14-15 centymetrów. Średnia oznacza, że zdarzają się penisy 20 centymetrowe, ale i 10-11... po prostu znalazłeś się w dolnej strefie. Chyba że masz 12-13 lat - wtedy jest nadzieja na zmianę sytuacji :)
 

kalipa

New member
Zapomnij o powiększaniu tabletkami. W ogóle zapomnij, że da się powiększyć. Można domniemać, że jesteś już osobą dorosłą.
 

beatbox

New member
Moim zdaniem nie ma się co przejmowac rozmiarami. Wiem, że żyjemy w takim świecie a nie innym, że co druga kobieta patrzy na grubość portfela albo wielkość penisa, jednak jest jeszcze ta druga połowa dla której liczy się coś więcej. Pewne rzeczy da sie poprawić, leczyć, a pewnych się nie przeskoczy i chyba neleży to zaakceptować. Śmieszne jest też to jak kobiety mowią ze dla nich liczy sie wielki penis a jak przyjdzie co do czego to do buzi wchodzi zaledwie główka bo dalej to sie wielka dama dławi... No ale cóż, są kobiety i są .... no te takie.
 

jarek89

Moderator
Myślę, że każdy urolog podejdzie do tego tematu poważnie. Jeżeli mimo wszystko się obawiasz, to wiedz, że badanie przed zabiegiem i sam zabieg jest wykonywany w stanie spoczynku prącia.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Czy to Stulejka niepełna? Stulejka 5
W Stulejka lub coś gorszego w wieku 13 lat Stulejka 7
K Stulejka Częściowa Stulejka 9
M Stulejka? Stulejka 8
W Stulejka ? Stulejka 7
Podobne tematy

Do góry
TOPlist