Stulejka i do tego żyła

gmen

New member
Mam 16 lat. Z jakieś ok 2,5 roku zorientowałem się, że mam stulejkę, ale pomijając to że to wstydliwa sytuacja, ponieważ jestem bardzo mało pewny siebie boje się powiedzieć rodzicom. Na szczęście moja stulejka pozwala mi się ściągną w stanie spoczynku i dzięki temu mogę zachować higienę, ale przez zwężenie powstaje "fałd skórny". Na tym "fałdzie" mam coś podobnego do małego siniaka. Podczas erekcji nie ma możliwości zsunięcia, a próby(z których dawno zrezygnowałem, by nie pogarszać sytuacji) są bolesne. Dodatkowo na prąciu pojawiła się widoczna w obu stanach żyła. Ta sytuacja nie przeszkadza mi zaspokajać się samemu, ale do stosunku nie mogło by dojść(chodź w mojej obecnej sytuacji towarzyskiej w najbliższym czasie nie ma raczej szans). Dodatkowo z powodu niesikania prosto jestem dla bezpieczeństwa zmuszony sikać na siedząco. Jak zawiadomić rodziców bo się wstydzę?
 

lastpl

New member
Po drugie później lekarz i pielęgniarki tez będą patrzeć ale to nic ty później będziesz szczęśliwy ze masz zdrowego małego :)
 

snejk

New member
Jeśli się wstydzisz powiedzieć o tym rodzicom musisz poczekać i dojrzeć do tego że to żaden przypał i problem, tak mi się zdaje. Jako że masz jak się myć w tym miejscu a żadna laska Ci się na penisa nie pcha to nie ma co Ci sie śpieszyć. Bo jak ktoś z forum ma Ci powiedzieć jak masz to powiedzieć swoim starym? Powiedzieć Ci moge tylko że na pewno Cię nie wyśmieją, po prostu pojdzie pewnie ojciec z tobą do urologa i się załatwi to szybko.
 
Do góry
TOPlist