• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka i coś jeszcze w wieku 14 lat

niemampomyslu14

New member
Witam. Mam 14 lat i jestem mężczyzną. W ostatnim czasie zauważyłem, że prawdopodobnie mam stulejkę, przynajmniej częściowo- w stanie spoczynku napletek zsuwa się całkowicie, a w czasie erekcji- gdzieś tak do połowy. Moim większym problem jednak jest sam żołądź. Przez całe życie (od kiedy pamiętam) bolał mnie przy dotyku, ale nie wiedziałem że to coś dziwnego. Ból jest bardzo silny, dodam, na tyle, że od zawsze "trzymałem żołądź schowaną w napletku". Ostatnio jednak odkryłem, że nie jest to nic normalnego. Co powinienem zrobić? W jaki sposób porozmawiać o tym z rodzicami, z którymi zawsze był to temat tabu? Proszę o szybką odpowiedź , boję się, że w przyszłości stan się utrzyma i nie będę mógł nawiązywać stosunków seksualnych, albo stan się jeszcze pogorszy i wymaga będzie operacja albo coś podobnego.
 

cichy13

Active member
Orzeł żołądź Cię boli bo to normalne, jest mocno unerwiony dlatego każdy dotyk na początku jak zaczynasz że tak powiem z nim obcować to wywołuje ból ale to minie. Jeśli chodzi o rozmowę z rodzicami- mówisz, że temat tabu ale dlaczego? Dlatego, że kiedyś nie chcieli o tym z Tobą rozmawiać czy po prostu nigdy nie rozpoczynaliście tego tematu i wydaje Ci się, że nie chcieliby o tym rozmawiać? Spytaj normalnie ojca nie wierzę, że Ci nie pomoże. Im dłużej zwlekasz tym gorzej, do stosunków seksualnych to jeszcze daleka droga u Ciebie ale warto jeśli będzie to konieczne- zrobić zabieg teraz i mieć z głowy :) powiedz ojcu o problemie i pójdziecie do urologa. Daj znać, trzymamy kciuki🤟
 

niemampomyslu14

New member
Orzeł żołądź Cię boli bo to normalne, jest mocno unerwiony dlatego każdy dotyk na początku jak zaczynasz że tak powiem z nim obcować to wywołuje ból ale to minie. Jeśli chodzi o rozmowę z rodzicami- mówisz, że temat tabu ale dlaczego? Dlatego, że kiedyś nie chcieli o tym z Tobą rozmawiać czy po prostu nigdy nie rozpoczynaliście tego tematu i wydaje Ci się, że nie chcieliby o tym rozmawiać? Spytaj normalnie ojca nie wierzę, że Ci nie pomoże. Im dłużej zwlekasz tym gorzej, do stosunków seksualnych to jeszcze daleka droga u Ciebie ale warto jeśli będzie to konieczne- zrobić zabieg teraz i mieć z głowy :) powiedz ojcu o problemie i pójdziecie do urologa. Daj znać, trzymamy kciuki🤟
Dobra. Tak zrobię. Ale to jutro bo jest już późno. Dzięki za pomoc
 

Trolo

Well-known member
Rozmowa z rodzicami, albo próbujesz go rozciągnąć. Skoro sam mówisz, że go nie zsuwałeś, to całkiem możliwe, że przy pomocy ćwiczeń uda się go rozciągnąć i nie bedzie trzeba nic robić.
 

Podobne tematy

Do góry