Stulejka funkcjonalna??

police47

New member
Witam,
Jest to mój pierwszy post i pisze go chwilę po tym, jak wyszedłem od urologa. Mam 21 lat. Poszedłem dzisiaj do lekarza ze skierowaniem ze stwierdzona stulejką. Wszystko było sprawnie. Lekarz obejrzał penisa, zsunął trochę skore ze było widać żołądź, ale bardzo mnie to bolało. Stwierdził ze to stulejka funkcjonalna, ze mam za krótkie wędzidełko i ze to trzeba byłoby naciąć i jakoś wydłużyć i mogłoby być okej. Pytał czy podczas erekcji mogę ściągnąć skore, powiedziałem ze nie. Jednak stwierdził ze to się nie nadaje na zabieg i przepisał mi tylko jakaś maść żeby sobie smarować żeby nie piekło. Uznał ze to zabieg kosmetyczny i mogę go zrobić za 1200 zł u lekarza którego dał mi wizytówkę.
Moje pytanie jest takie:
Czy spotkał się już ktoś z was z podobna sytuacja ze lekarz zrezygnował z zabiegu stulejki mówiąc ze jest to zabieg nierentowny (czy coś w tym sensie)?
Czy myślicie ze warto iść do innego urologa i on być może inaczej do tego podszedł?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie da sie stwierdzić krotkiego wedzidelka bez zdjecia napletka. Skoro ledwo co odslonil kawalek grzyba to jak niby stwierdzil krotkie wedziedelko skoro nawet tego wedzidelka nie odslonil? Druga sprawa to jak nie da sie zdjac napletka to znaczy ze skora jest ciasna a nie ze wedzidelko krotkie. Idz do kogos innego po druga opinię. Moze chce zarobic z tamtym z wizytowki skoro tak chetnie cie do niego kieruje.
 

Sebix92

Member
Idź do innego urologa ale wcześniej sprawdź opinie. Może lepiej, że zrezygnował, bo z niego taki lekarz...jak postawiona diagnoza i leczenie.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B plastyka - stulejka funkcjonalna + załupek Po zabiegu obrzezania 24
K Stulejka całkowita proszę o rady Stulejka 2
R Stulejka Stulejka 3
A Stulejka dziwna sprawa Stulejka 2
G stulejka nabyta bliznowacenie Stulejka 1
Podobne tematy

Do góry