Stulejka - czy potrzebny zabieg

doktorstulej

New member
Hej, mam stulejkę częściową

w spoczynku napletek schodzi superowo, zero problemu, ale przy wzwodzie już mnie niestety boli i dużo nie dam rady ściagnąc.
Pomyślałem, że może zdejmę napletek przy wzwodzie i wtedy dopiero doprowadzę się do erekcji - czy to nie grozi załupkiem? Macie jakieś doświadczenie w takiej sytuacji?


A drugie pytanie, bo byłem u lekarza, co jest lepsze, obrzezanie częściowe czy całkowite?
 
@doktorstulej odpowiadając na pierwsze pytanie: tak, wymaga to zabiegu operacyjnego - plastyki napletka lub obrzezania.
odpowiadając na drugie pytanie: to zależy, całkowite obrzezanie może wiązać się z mniejszymi doznaniami podczas stosunku z powodu usunięcia wewnętrznej blaszki napletka, na której znajduje się sporo receptorów czuciowych co w konsekwencji może wydłużać czas trwania stosunku. Warto rozważyć obie opcje i zastanowić się co jest w Twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem. Pozdrawiam
 

Trolo

Active member
Zsunięcie napletkaw spoczynku i doprowadzenie do wzwodu to dobry pomysł, ale gdy napletek jest zbyt waski tomoze dojsc do popękania napletka co może skutkować jeszcze wiekszym zwezeniem napletka. Musisz ocenić czy w pełnym wzwodzie zoladz jest szerszy czy wezszy niz trzon penisa wmomencie gdy zaczyna boleć napletek. Albo wrzuc fote w miejscu gdzie boli. Z nawilzeniem tak samo ciezko jest?
 

Qqx

New member
Mialem to samo .Absolutnie usun to dziadostwo jestem dwa dni po zabiegu w prywatnej klinice nova (placone z nfz-tu) w kk (opolskie) sama operacja bol 0/10 a po szczypanie jak po zwyklym zacieciu przy goleniu ,czekam co bedzie dalej mam nadzieje ze nie bedzie zadnch powiklan .
 

amenek5

Member
Tez tak miałem , dokladnie tak samo jak opisujesz , ja z lekarzem podjołem decyzje o obrzezaniu całkowitym ponieważ wiele lat wczesniej miałem plastyke , i niestety problem powrocil dlatego lekarz powiedzial ze polecalby obrzezanie całkowite
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D czy tu stulejka nabyta? Stulejka 11
K Czy to jest stulejka? Stulejka 2
K Czy to jest stulejka? Stulejka 5
F Czy to jest stulejka Stulejka 4
A Czy to jest stulejka ? Stulejka 3
Podobne tematy

Do góry