• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka czy coś innego?

szymko

New member
Witam :). Mam 15 lat i otóż mam problem ponieważ gdy mój penis jest w stanie spoczynku napletek schodzi z odrobina trudu ale schodzi, lecz później jest problem z powrotem... :/ zaś gdy jest w wzwodzie nie mogę go ściągnąć, mogę tylko toche zaraz pokaże na zdjęciach. Chciałem dodać że jak zauważycie jest dziwnie przedłużona skóra na samym początku :(? A przy ściąganiu nie czuje żadnego bólu. Dziękuję z góry :)
W stanie spoczynku : IMG_20150113_2320.jpg - otoFotki.pl

W wzwodzie gdy go nie naciągne : IMG_20150113_232204.jpg - otoFotki.pl

W wzwodzie gdy go naciągne : IMG_20150113_232214.jpg - otoFotki.pl

I mam takie pytanie ( dość głupie ) nawet bardzo :p można z tym jakoś uprawiać seks?
 

Klaus1

New member
Stulejka calkowita. Nie radzilbym probowac seksu, mozesz sie nabawic problemow. Jak najszybciej pod noz trzeba wskoczyc.
 

Trolo

Well-known member
Jesteś młody i we wzwodzie jednak odsłaniasz żołądź. Proponowałbym spróbować ćwiczeń i jeżeli one nic nie poprawią to udać się wtedy do lekarza. Nie możesz zrobić lepszej jakości? Jak wygląda to gdy naciągniesz na max w spoczynku, bo jak napisałeś we wzwodzie dalej niż na zdjęciu nie zsuniesz czy się boisz?
 

Makintosz

Member
Fatalna jakość zdjęć - postaraj się wrzucić kilka fotek w lepszej rozdzielczości. Stulejka całkowita to bez dwóch zdań. Jak mówi poprzednik: jesteś młody, więc możesz spróbować 'ćwiczyć' swój sprzęt, najlepiej dodatkowo zmniejszając tarcie, tzn. jakaś oliwka, czy zwykła woda i tak próbować ze dwa razy dziennie po kilka minut i sprawdzić wynik po miesiącu 'treningu' - jeśli nie będzie dobrych rezultatów to zapisz się do lekarza, on umówi Cię na zabieg i rozwiążę ten problem.
 

szymko

New member
Poszedłem dzisiaj do lekarzą gdy usłyszałem stulejka calkowta zaś lekarz powiedział że to jest plastyka usunąć troszkę skorki i powinno być cacy ponieważ ta skórka jakby to ona przeszkadza. :) dostałem skierowanie do chirurga :)
 

szymko

New member
W spoczynku mogę scoaganc całe ale potem ledwo co mogę nałożyć nie ma zdjęcia jak jest ściągnięte w spoczynku
 

Klaus1

New member
Hmm no ale jak uciac troche skorki. Chyba ze w zwodzie i w spoczynku sciagasz bez problemu, tylko masz nadmiar skory i ona wraca na zoladz (tak jak ja mialem). TO co innego.
 

Esham949

New member
Lekarzem nie jestem, ale w Twoim przypadku ewidentnie w grę wchodzi jedynie obrzezanie całkowite. Po takim zabiegu seks można uprawiać jak już się wszystko zagoi i wypadną wszystkie szwy - +/- miesiąc, z masturbacją podobnie, aczkolwiek z delikatną masturbacją nie musisz czekać aż wszystkie szwy wypadną, ale wcześniej niż dwa tygodnie na pewno nie ;)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry