• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka Częściowa?

dag

New member
Witam! Jestem nowym użytkownikiem forum, i mam prośbę o opinie.

Mam 22 lata i taki problem: Otóż w stanie wiotkim nie mam problemu ze ściągnięciem napletka , czuje jedynie lekki dyskomfort wędzidełka a żołądź jest skierowany ku dołowi. Natomiast w czasie erekcji z lekkim bólem pod koniec mogę ściągnąć napletek który natychmiast blokuje się w rowku zażołędnym i nie jestem w stanie go ściągnąć dalej ani nawet naciągnąć z powrotem aż do opadnięcia erekcji , widać również ze w tym miejscu penis jest zwężony. Przy tym szczególnie przy mocnej erekcji czuje ból wędzidełka które widać ze jest bardzo mocno napięte ( aż białe ? ) oraz mocny ucisk/ból w rowku zażołędnym. I moje pytanie , Czy kwalifikuje się to do zabiegu?
 

sławek83

Moderator
dag napisał:
moje pytanie , Czy kwalifikuje się to do zabiegu?

I to bardzo!! Nie ma na co czekać.

dag napisał:
czuje jedynie lekki dyskomfort wędzidełka a żołądź jest skierowany ku dołowi.

Pewnie masz wędzidełko za krótkie, właściwie to na 99%, ten jeden procent to jak lekarz ci potwierdzi. Piszesz że jest bardzo mocno napięte aż białe czyli musi być bardzo krótkie i cienkie a to już grozi zerwaniem go dlatego uważaj.
Pewnie wystarczy tylko plastyka napletka i wydłużenie wędzidełka. Leć do lekarza jak najszybciej bo bez zabiegu nic tu nie zrobisz!!!
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry