• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka Częściowa

kubeksss

New member
Cześć! Mam 16 lat i wydaje mi się, że mam stulejkę częściową. Gdy penis jest w trakcie spoczynku mogę zsunąć napletek bez problemu, lecz gdy ten jest w zwodzie, nawet próba zdjęcia napletka w ciepłej wodzie nie pomaga. Byłem 2 lata temu u lekarza przepisał mi maść. Skończyło się na tym, że cały penis mi obropiał więc odrzuciłem tą metodę leczenia. Głupio mi przyznać, ale zdejmowałem napletek max 2 razy w tygodniu do teraz (nie licząc masturbacji ale jak mówiłem, w zwodzie nie schodzi, max. do połowy). I teraz nasuwa się moje pytanie, czy jakbym codziennie ściągał napletek i stosował te ćwiczenia https://www.wikihow.fitness/Do-Phimosis-Stretching to mam szansę mieć elastyczny napletek? DODAM (może być to bardzo ważne w całej historii) Do 16 roku życia miałem problem, gdyż jedna ze ścian prącia była przyklejona do napletka. Jak zsuwałem napletek, 3/4 żołędzia była odkryta i mogłem np. wyczyścić brud spod żołędzia (to takie zagłebienie pod spodem) natomiast ta jedna ćwiartka nadal była przyklejona i dopiero miesiąc temu się odkleiła (do tego też była ta maść, by szybciej odkleić napletek) czy to też mogło wpłynąć na to, że nie mam elastycznego napletka? Bardzo nie chcę operacji ale coraz częściej myślę, że będzie potrzebna jeśli nie wezmę się za siebie. Mam nadzieje na jakieś rady.

P.S. osoby ze stulejką częściową - moglibyście mi powiedzieć jak wygląda stosunek i trzymanie się prezerwatywy przy takich okolicznościach?
 
Mowisz, ze sciagales napletek max 2 razy w tyg, ale masturbowales sie, wiec wychodzi, ze wiecej jak 2 razy w tyg-to tez sie liczy.
Ciezko powiedziec i cos doradzic, bo nie ma zdj. Wrzuc na imgur i daj tutaj to cos doradzimy, bo z opisu ciezko dokladnie okreslic jak to dokladnie wyglada. Co do sciagania, to powiem Ci na moim przykladzie - masturbowalem sie od 4-5 kl podstawowki (od jakis 13 lat) po 2-3 razy dziennnie i nie pomoglo. Bardzo czesto przy zwężonej skorze napletka jest krotkie wedzidelko, ktore wszystko blokuje. Tak tez bylo w moim przypadku. Mialem wlasnie stulejke czynnosciowa. W koncu zdecydowalem sie na obrzezanie, bo to bylo jedyne sensowne wyjscie. Co do sexu, to sie nie wypowiem, ale kazdy pisze, ze przyjemny nie jest, skora ciagnie, napina sie i boli. Juz nie wspomne o komforcie psychicznym, ktory jest slaby, biorac pod uwage, ze np partnerka miala innych partnerow i bedzie sama widziala po sprzecie, ze cos jest nie tak.
 

kubeksss

New member
Siema, trochę się wstydzę więc po prostu powiem ze w zwodzie mój penis wygląda 1:1 jak zdjęcie stulejki z wikipedii (1wszy obrazek na stronie)
 
Chlopak, czego sie wstydzisz. Powiem Ci, ze kiedys mialem to samo i to byl najwiekszy blad patrzac z perspektywy czasu - nie wiem, czy w moim przypadku mialo na to wplyw wychowanie, czy co. Po czesci pewnie tak, bo u mnie w rodzinie byly to tematy tabu i nie mowilo sie o takich rzaczach...nie wazne. Jesli wyglada tak jak na tym zdj, ktore opisujesz, to najprawdopodobniej czeka Cie zabieg i to jest stuleka czynnosciowa. Czym wczesniej sie zdecydujesz, tym szybciej sie zagoji i nie bedzie sladu.
 

kubeksss

New member
Chlopak, czego sie wstydzisz. Powiem Ci, ze kiedys mialem to samo i to byl najwiekszy blad patrzac z perspektywy czasu - nie wiem, czy w moim przypadku mialo na to wplyw wychowanie, czy co. Po czesci pewnie tak, bo u mnie w rodzinie byly to tematy tabu i nie mowilo sie o takich rzaczach...nie wazne. Jesli wyglada tak jak na tym zdj, ktore opisujesz, to najprawdopodobniej czeka Cie zabieg i to jest stuleka czynnosciowa. Czym wczesniej sie zdecydujesz, tym szybciej sie zagoji i nie bedzie sladu.
 
Teraz dokladnie widac. Bez zabiegu sie nie obejdzie. Udaj sie z rodzicem do urologa i najlepiej pokaz lekarzowi zdj w czasie wzwodu, zeby tez wiedzial o czym mowisz. Mi napletek schodził duzo dalej, a i tak musialem isc na zabieg obrzezania. Wiec jak w moim przypadku sie nie rozciaglo, to tutaj tym bardziej. Dodatkowo widac, ze ujscie napletka jest naprawde ciasne i masci nie wiele dadza. Czym wczesniej sie wybierzesz tym lepiej. Nie masz sie czego bac. Ja tez sie balem, 3 lata sie zbieralem, a bolu tak naprawde nie ma. Wiecej strachu niz to warte. Zrobisz teraz, to lepiej i szybciej sie wygoii.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
To jest maksymalny naciag i dalej napletek nie zejdzie? Bo na fotce wyglada jakbys nie za bardzo sciagal w dol napletek. Jeżeli natomiast jest to max ile zejdzie w dol to zabieg to tzw must have.
 

Trolo

Well-known member
Też mi się wydaje, że jest to normalnie zdjęcie we wzwodzie i tylko delikatnie zsunięcie. Nawilż dobrze kremem lub oliwką żołędzia w spoczynku doprowadź do wzwodu i potem zsuwaj napletek. Zobaczysz, że będzie łatwiej i wtedy zdjęcie. W tym wieku przy dobrych systematycznych ćwiczeniach sądzę, że uda Ci się rozciągnąć.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry