• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka częściowa- wątpliwości i pytania.

cichy13

Active member
Witam, to nie pierwszy mój post na forum jednak teraz już wszystko stało się jasne i chciałem zapytać co sądzicie o tym co napisze. Mianowicie- mam stulejkę częściowa zarówno we flaku jak i we wzwodzie ściągam naplet jednak w tym drugim przypadku wymaga to ciut wysiłku ale schodzi do końca, powstaje fałdka że skóry (załączam zdjęcia). Zauważyłem też że po zdjęciu już tego napletka penisa trochę maleje tak jakby ta fałdka uciskała i miała na to jakiś wpływ choć w moim odczuciu mnie to nie uciska. Na 9 września mam mieć zabieg obrzezania całkowitego lecz zastanawiam się czy się kroić, czy będzie mi to przeszkadzało podczas stosunku i czy jest jakieś zagrożenie ze coś się stanie (np załupek). Bo jeśli tak to chyba jednak nie będę się zastanawiał i pójdę się obrzezać będzie z głowy. Co sądzicie ? Dziękuję za odp.
 

Anonim31

Member
No i jak masz tą fałdkę, to w tym miejscu schodzi ci to dalej? Bo ja miałem to we wzwodzie w zasadzie tak samo, trochę mniej we flaku i nie wyobrażałem sobie jak mógłbym mieć stosunek bo bym się z bólu zesrał.

Możesz też go wrzucić od strony wędzidełka, to ktoś powie coś więcej może.
 

cichy13

Active member
No i jak masz tą fałdkę, to w tym miejscu schodzi ci to dalej? Bo ja miałem to we wzwodzie w zasadzie tak samo, trochę mniej we flaku i nie wyobrażałem sobie jak mógłbym mieć stosunek bo bym się z bólu zesrał.

Możesz też go wrzucić od strony wędzidełka, to ktoś powie coś więcej może.
Nie no schodzi tak jak na zdj ale mnie to nie uciska szczerze mówiąc
 

toastt

Well-known member
Masz pierścień po odprowadzeniu napletka za rowek zażołędny, choć niewielki w porównaniu do innych użytkowników i w trakcie seksu może Ci się zrobić załupek i jak z nim pojedziesz na SOR, to tam już nie będą się pytali o styl cięcia i nie wiadomo jak się lekarz przyłoży do jakości szycia. Lepiej już iść na obrzezanie do sprawdzonego lekarza i wykonać je tak, jakbyś sobie zażyczył. Takie jest moje zdanie.
 

cichy13

Active member
Masz pierścień po odprowadzeniu napletka za rowek zażołędny, choć niewielki w porównaniu do innych użytkowników i w trakcie seksu może Ci się zrobić załupek i jak z nim pojedziesz na SOR, to tam już nie będą się pytali o styl cięcia i nie wiadomo jak się lekarz przyłoży do jakości szycia. Lepiej już iść na obrzezanie do sprawdzonego lekarza i wykonać je tak, jakbyś sobie zażyczył. Takie jest moje zdanie.
Rozumiem, czyli już na pewno robię obrzezanie
 

toastt

Well-known member
@cichy13 ja za Ciebie nie podejmę decyzji, ale gdybym to ja tak miał, to bym poszedł na zabieg. Skoro lekarz Cię widział i zalecił zabieg, to chyba jako człowiek bez tytułu w medycynie nie mogę Ci nic więcej poradzić. Jeżeli Ci to nie przeszkadza, to nie idź na zabieg wbrew sobie, ale możesz w przyszłości z tego powodu mieć różne komplikacje z zakażeniami i zapaleniem prostaty włącznie, co jest chorobą paskudną i wyniszczającą psychicznie - sam na to choruję. Jeśli chcesz znać moje zdanie to chętnie bym zamienił mój napletek za wyzdrowienie z tego. Sądzę, że powinieneś pójść i zrobić z tym porządek raz na zawsze. Kilka dni dyskomfortu i cierpienia zapewni Ci spokój na resztę życia.
 

toastt

Well-known member
To znaczy nadal możesz w przyszłości na to zachorować, ale szanse na to są znacznie mniejsze niż gdybyś miał niewyleczoną stulejkę. Po obrzezaniu żołądź wysycha i tworzy niekorzystne środowisko do rozwoju bakterii i grzybów na niej.
 

Anonim31

Member
Nie no schodzi tak jak na zdj ale mnie to nie uciska szczerze mówiąc
No i przy seksie to ci się nie bedzie ruszać - u mnie przed zabiegiem masturbacja na takim odciągniętym napletku byłaby niemożliwa bo powodowała ból. To że wejdzie w rowek zażołędny to połowa sukcesu, bo jednak jakiś zakres ruchu jeszcze to powinno mieć, a nie takie ściśnięcie. No chyba że ci to kompletnie nie przeszkadza - ale wtedy byś nie zadawał pytania.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry