Stulejka częściowa (?) u 13 latka.

Mały13

New member
Cześć! Mam 13 lat i 5 miesięcy . Zacznijmy od tego, że mam małego członka ( wygląda jak u małego dziecka ale czytałem że niektórzy tak mają) zresztą w ogóle nie dojrzewam fizycznie- brak mutachy , włosów pod pachami czy przy narządach , wzrost itp.
Jak miałem jakieś 7 lat podczas kąpieli tato zobaczył że napletek wogle nie schodzi. Poszliśmy do urologa , powiedział że to stulejka ( nie określił jaka) , przepisał jakąś maść do smarowania po kąpieli a w kąpieli codzienne ściąganie po trochu. Po jakimś czasie doszedłem do momentu , gdzie było ok 1/2 - 3/4 żołędzia odkrytego , poniżej (tam gdzie chyba kończył się żołędź było zwężenie a tam taki pierścień ze skóry . Tak mam do teraz, we wzwodzie schodzi do 1/4 , a we wzwodzie w wodzie troszkę więcej.Fotek raczej nie chce umieszczać bo jestem wstydliwy , chociaż wiem że to ludzka rzecz. Co moge zrobić?
Młody13
 

bergen

New member
Skoro nie dojrzewasz fizycznie, to z biologicznego punktu widzenia jestes jeszcze dzieckiem - wszystko urosnie w swoim czasie.

Zdjec zamieszczac nie musisz, po prostu masz stulejke. Skoro cwiczenia skutkuja, a nie bedziesz z oczywistych wzgledow podejmowac wkrotce wspolzycia seksualnego, mozesz dalej probowac rozciagac. Byle w cieplej wodzie i bardzo ostroznie - rozciagajac na sile mozna pogorszyc sprawe. Jesli sie nie poprawi do czasu dojrzewania, bedziesz mogl pomyslec o zabiegu.
 
Do góry