• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka częściowa - seks

brasqx

New member
Otóż mam pewien problem. Od urodzenia mam stulejkę (na szczęście nie całkowitą). U mnie, polega na tym, że w stanie w spoczynku napletek zsuwa się swobodnie. Niestety we wzwodzie, mam problem ze zdjęciem napletka całkowicie. Dochodzi prawie do końca, ale potem już jest ból, ale pod ciepłą wodą itd. da sie to zrobić. I tu się rodzi pytanie. Czy seks w prezerwatywie będzie ryzykiem i może wywołać np. krwawienie? Pytam się, ponieważ zabieram dziewczynę w góry w przyszłym tygodniu, i podejrzewam, że będziemy mieli swój pierwszy raz. Z góry dzięki za odpowiedzi :)
 

sławek83

Moderator
Jeśli mówisz że teraz już czujesz ból jak ściągniesz go prawie do końca to myślę że przy igraszkach może być tak że przedobrzysz i coś delikatnie pęknie. Proponuje uważać z tym. W twoim przypadku może dasz radę to wyćwiczyć???
 

apolakipsa

New member
^ takie schodzenie prawie do konca jest gorsze niz gdy nie schodzi prawie wcale jesli chodzi o seks, zerwanie wedzidelka, zalupek ja bym nie polecal ryzykowac
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry