• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka częściowa - Pomocy :(

huzar

New member
Witam Was

Na początku się przedstawię. Mam na imię Rafał mam 16 lat i jestem z Wrocławia.

Gdy trafiłem na to forum postanowiłem się odważyć i tu napisać...

Jakiś rok temu czytając o stulejce i higienie postanowiłem ściągnąć napletek i wyczyścić go tam.
Okazało się, że mam stulejkę częściową, bo napletek w stanie spoczynku ściągnąłem po czym od razu poczułem ucisk na żołędziu, wpadłem w panikę, pot mnie zalał, bo nie mogłem go nałożyć znów lecz jakoś się udało. W tej panice wsuwając napletek na żołądź zaplątały mi się tam do środka włosy łonowe, gdy je wyciągałem to straszny ból, do tej pory nie wiem jak nałożyć napletek na żołędzia :oops: cierpię również na nadwrażliwość żołędzia bo nie mogę do dotknąć.

Po wakacjach chciałbym powiedzieć rodzicom o stulejce i udać się na zabieg w ramach NFZ we Wrocławiu.

Moim pierwszym głupim pytaniem będzie jak nałożyć napletka szybko na żołądź w moim przypadku, postaram się go jakoś umyć...

By przyśpieszyć zabieg mogę się udać prywatnie od urologa a zabieg mieć w ramach NFZ?

Dziękuję za wszelkie informację.
Pozdrawiam
 

kristofer87z

New member
Nie napisałeś dlaczego nie możesz go ponownie założyć.
Jeśli masz długi napletek i stulejkę, to być może klinuje Ci się on w rowku.
Jeśli tak to możesz spróbować takiego sposobu:
- naciągnij napletek u podstawy - tak jakbyś chciał go zdjąć jeszcze bardziej
- złap za wyprostowany fałd w rowku
- ciągnij za fałd jednocześnie popuszczając na podstawie

We Wrocławiu masz świetnego urologa w Multimedice.
Możesz iść prywatnie (~ 100 zł), a zabieg mieć w ramach NFZ.
 

huzar

New member
z moich obserwacji wynika właśnie, że mam chyba za długi napletek. Teraz moczę w wodzie i zobaczymy czy zdejmę i założę bezproblemowo
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry