• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka częsciowa/nadwrażliwosc żołędzia/itp

vinnad

New member
Witam.
Pisałem na tym forum już wczesniej, w innym dziale, ale nikt mi nie odpowiedział - spróbuję tutaj.
Otóż jakos do połowy lutego myslałem, że mam stulejke. Nie potrafiłem zdjąć napletka. Jednakże urolog jakims cudem zdjął ten napletek z zaskakującą łatwoscią - odczuwałem jednak dyskomfort. Nie próbował we wzwodzie. Stwierdził, że mam "makabryczną" nadwrazliwosc żołędzia. Dał mi rivanolum i masc znieczulającą, miałem to ćwiczyć w głębokiej wodzie. Ćwiczyłem, ćwiczyłem, zaczęło mi wychodzić sciąganie napletka w spoczynku, ale ostatnio nie miałem czasu, zaniedbałem ćwiczeń i znowu zacząłem mieć problemy. Tzn sądzę, że nie boli, po prostu jakos nie mogę się do tego przełamać.
Zauważyłem też, że teraz zarówno we wzwodzie, jak i w spoczynku schodzi do tej samej odległosci - do jakos połowy.
Jakies porady, jak to wyćwiczyć? Jak wyćwiczyć ten odruch? Jak wyćwiczyć też napletek? Jak zlikwidować tą nadwrażliwosc?
Czy mogę mimo wszystko uprawiać stosunek? Masturbacja mi nie sprawia bólu, chociaż napletka całego nie sciągam.
Poprosiłbym o szybkie porady, chciałbym mieć to z głowy jak najszbyciej.
Mam 16 lat.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie wiem jak wycwiczyc odruch. Ciagniesz napletek w dol i tyle. W wieku 16 lat moze jest jeszcze nadzieja na rozciagniecie, bo jak nie teraz to za pare lat juz ci rozciaganie nie pomoze zbytnio. Takze łap za skore i ciąg. Skoro nie odslaniasz grzyba to i nie pozbedziesz sie nadwrażliwości. Żołądź sie nie zahartuje bedac wiecznie zakryta. Najlepiej hartuje sie wysychajac. Takze odslaniasz np pod woda jak masz z tym problem, po czym pare minut trzymasz na wolnym powietrzu aby przeschla, pozniej znow moczysz i nakładasz napetka i tak pare razy. Jak juz nadwrazliwosc spadnie, to czwiczysz kiedy tylko sie da. Idziesz do kibla sie odlac starasz sie ściągać napletek, lezysz w lozku, to samo, pare razy sciagasz. Innego sposobu nie widze. Nikt za ciebie tego nie zrobi. Trzeba sie przemoc, bo inaczej na bank bedziesz mial zabieg.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L stulejka częsciowa czy wędzidełko ? Stulejka 3
M Stulejka Częsciowa masci Stulejka 3
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry