• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka częściowa, a ewentualne choroby

Andriu_89

New member
Witam, czytam to forum od jakiegoś czasu, różne doświadczenia komentarze, większość z was pisze że stulejka wam przeszkadza, boli itd.. ja mam stulejke czesciowa (do połowy ściągam napletek) i nie przeszkadza mi ani trochę. Seks zawsze w gumce i jest wszystko ok nic nie boli, jest mi przyjemnie i nie mam żadnych problemów. Byłem kiedyś dawno z tym u lekarza chciał robić zabieg ale ja sie boje zabiegu i tego jak mi będzie po skoro jest mi teraz ok. Jedyna rzecz jaką usłyszalem i się wystraszyłem to że straszne choroby mogą wynikać z stulejki i chciałem się dowiedzieć czy to prawda??? tak jak mówiłem do połowy żołędzi ściągam napletek i myje więc jest czyściutka "główka" niżej boje się ściągać ale zawsze pod mocnym ciśnieniem troche wody tam wpływa, czasami po alkoholu jak robię siusiu to udaje mi się go ściągnąc całkowicie i wtedy jest tam troche tej białe mastki ale ona nie jest przyklejona tylko taka płynna i palcem trochę wtedy ją ściągam... nie miałem nigdy problemów z zapaleniami jakimiś, bólem itd... czasami swędzi ale wtedy prysznic i przestaje.... czy w takim stanie rzeczy mogę dalej spokojnie żyć ze stulejka czy jestem narażony na bardzo groźne choroby ??? które gdzies tam się mogą tworzyć
 

Barthx

New member
Witaj. No powiem ci ze różnie to jest. Ja miałem stulejke całkowita. Nie mogłem wgl ściągnąć napletka. Staraj się go ściągać za rowek żołedziowy bo tam zbiera się jak najwięcej mastki. Mi zrobiły się jakieś narośla na trzonie... Może to bys groźne a może nie, w każdym bądź razie jakbym nie zrobił zabiegu nigdy bym się nie dowiedział o czymś takim a Bóg wie co by się z tego zrobiło. Ja bym się starał walczyć z problemem a nie go unikać. Być może narazie jest Oki i tego również ci życzę ale zrobisz jak będziesz uważał. Pozdrawiam.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry