Stulejka-co robić

Barthx

New member
Witam wszystkich. Mam 19 lat i niestety stulejka. Zapisałem się do Urologa chodź dużo czasu to zajęło. Pod wpływem emocji i złości zadzwoniłem i się zarejestrowałem. Ale cały czas nasuwa się pytania czy wgl iść do niego dużo mysli czytania forum i to chyba trochę mnie przerasta że sobie nie poradzę po zabiegu...
Wykanczam się trochę psychicznie a nawet nie trochę tylko bardzo. Chciałbym żeby się tutaj ktoś wypowiedział jak się sprawy mają po zabiegu, po dłuższym czasie. Z góry dziękuję i doradzcie co robić pozdrawiam.
 

Trolo

Active member
Zacznijmy od tego jaką masz stulejkę czy pełną czy nie pełną, ile jesteś w stanie zsunąć napletek w spoczynku i wzwodzie. Jakieś zdjecia poglądowe.
Jaki rodzaj zabiegu to zdecyduje lekarz po wizycie i obejrzeniu ptaka. Ale w sumie możesz sam przyjść i zaoferować co chcesz. Wszystko zależy od lekarza.
O zabiegu róznie, ile osób tyle opinii wszystko masz na forum. Jedni narzekają inni się cieszą. Jedni mają obniżone bodźce, inni nie. Jedni nadwrażliwość miesiącami, innym ustępuje po miesiącu.
 

Piotrek 78

New member
Sprawa jest prosta. Idź do lekarza. Ja też długo się zastanawiałem co i jak ale komfort jaki masz po zabiegu jest wart każdego cierpienia. Uwierz mi wytrzymasz. Ja trafiłem na fajną lekarkę - Burkacka. Dużo tłumaczy, dobry jest z nią kontakt. Do faceta nie miałem śmiałości iśc. No ale każdy ma inaczej wiec na twoim miejscu po prostu poszedłbym na konsultacje.
 
Do góry
TOPlist