• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka a sex w prezerwatywie

nowy231

New member
Witam, mam 23 lata od pewnego czasu jestem świadomy że mam stulejkę. U mnie wygląda to tak że podczas wzwodu napletek sciaga się mniej więcej do połowy.. czasami podczas spoczynku czy kąpieli mogę go ściągnąć zazwyczaj prawie całego.. ale kontroluje to w ten sposób aby nie zrobił się załupek więc nie naciągam go i nie zostawiam.. tylko dochodze do momentu gdzie odkrywa się cały i wracam.. dziwne jest to że czasami właśnie mogę go ściągnąć np przez dwa tygodnie a przez drugie dwa się nie da odkrywa się jedynie w połowie. Podczas masturbacji też ściągam go do połowy i nic nie boli jest ok. Gdy zakładam prezerwatywe odsłania się w bardzo niewielkim stopniu tak że lekko odsłania się główka no i też podczas masturbacji w prezerwatywnie wtedy się jakby skóra nie rusza, stoi w miejscu i nie boli... czy podczas seksu z dziewczyną po założeniu prezerwatywy i podczas ruchów ta skóra w prezerwatywie nie ściągnie się bardziej? i nie będzie bolała ani nie zrobi się załupek? można smiało uprawiać seks?
 

minas_morgul

New member
Ta tak przedstawiłeś, że nic z tego nie rozumiem :)
Do połowy czego możesz ściągnąć napletek? Prącia? Żołędzi? Czy podczas masturbacji/ współżycia możesz swobodnie ściągnąć napletek z żołędzi i nałożyć z powrotem? Jeżeli tak, nie sprawia Ci to bólu i nic nie uciska to nie masz stulejki. Generalnie nie powinno być żadnej różnicy pomiędzy penisem w wzwodzie bez prezerwatywy i z prezerwatywą.
 

nowy231

New member
Właśnie podczas wzwodu schodzi napletek do połowy żołędzi.. i jest tak uciśnięty że dalej nie ma szans.. no jak jest mocne nawilżenie schodzi trochę bardziej ale nie aż tak żeby odkrywał całkowicie.
Czasami podczas kąpieli jestem w stanie go ściągnąć całkowicie a czasami nie. I tak samo podczas spoczynku czasami potrafię go całkowicie ściągnąć a czasami jest tak jakby bardziej zaciśnięty.
I podczas masturbacji schodzi do połowy żołędzi i nie boli jest ok. Gdy zakładam prezerwatywe schodzi do mniej niż połowy lekko się tylko odkrywa.. i teraz pytanie czy podczas seksu zostanie w tej pozycji i nię będzie się zsuwał..
bo gdy mastrubuje się w prezerwatywie on tak jakby stoi właśnie w miejscu i to jest ok bo nie boli i nie mam uczucia że się zsuwa.. i że zrobi się załupek. Pytanie czy tak samo będzie podczas seksu
 

minas_morgul

New member
Jeśli przy masturbacji tak Ci się skóra utrzymuje, to podczas seksu powinno być podobnie. Pytanie tylko co to za seks, skoro najbardziej erogenne miejsca masz ukryte pod resztą skóry..
 

jarek89

Moderator
Z Twojego postu wynika, że masz stulejkę częściową. O konsekwencjach stulejki na forum masz setki postów.
Nie wiem, po co to kombinowanie. To nie rozwiązuje problemu. Weź Chłopie sprawy w swoje ręce i po prostu idź do urologa.
 

patryk94

New member
Wychodzi na to że masz stulejkę częściowa.
Miałem to samo.. w spoczynku naciągałem cały napletek. W zwodzie do połowy żołędzia.
Seks w prezerwatywie jest praktycznie nie możliwy. Gumka bedzie spadać a ptaszek opadnie . hehe

Polecam udać się do Doktora Wiesław Tondel w Poznaniu ul. Gajowa 3. Koszt 1.500 zł
Jestem w Polsce na urlopie 2 tyg. a po zabiegu jestem 8 dzień i jest super. Ptaszek goi się swietnie .!
Zapraszam do mojej relacji po zabiegowej jak i zdjęcia sprzed zabiegu.
 

nowy231

New member
Z Twojego postu wynika, że masz stulejkę częściową. O konsekwencjach stulejki na forum masz setki postów.
Nie wiem, po co to kombinowanie. To nie rozwiązuje problemu. Weź Chłopie sprawy w swoje ręce i po prostu idź do urologa.

Kolego masz zapewne racje że wcześniej czy później trzeba się przemóc i załatwić tą sprawę.
Pytam ponieważ wyczytałem w internecie że po zabiegu napletek jest bardzo nadwrażliwy i szybko się dochodzi.. więc nie chce sobie wstydu na robić przy dziewczynie 2 minutami
Z kolei podobno przy częściowej stulejce możne trwać dużo dłużej.. więc myślałem żeby tak zacząć.. a za jakiś czas udać się na zabieg..
 

minas_morgul

New member
Bzdur się naczytałeś, kolego. Po zabiegu obrzezania spada wrażliwość żołędzi, co spowodowane jest tym, że traci ona swoją naturalną osłonkę (napletek). Efekt jest odwrotny od opisanego przez Ciebie - żeby dojść trzeba się dużo bardziej postarać. Są też osoby, które żałują że zdecydowały się na zabieg właśnie z powodu utraty bodźców.
 
niby jak ? ja mam stwierdzoa stulejke i wiele lat bez problemu uprawialem seks z prezerwatywa prezerwatywa trzyma jak nalezy

to dzięki ja sie zastanawiam kupe czasu nad zabiegiem bo nie moge uprawiac seksu bez prezerwatywy próbowalem to wyladalowalem na izbie przyjec i ledwo mi chirurg przywrócił do porządku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Stulejka i sex w gumce Stulejka 5
G Stulejka częściowa a sex Stulejka 2
V Sex a stulejka ? Stulejka 1
A Sex a stulejka Stulejka 10
R czy z taka stulejka mozna uprawiac sex Stulejka 24

Podobne tematy

Do góry