• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

stulejka a nfz

eryczowski

New member
Hejka. Mam 19 lat i mam stulejkę całkowitą niestety się nabawiłem. Mam takie pytanie czy nfz sposoruje obrzezanie ? Czy poprostu iśc prywatnie ? Co mam zrobić kork po korku bo nawet nie wiem gdzie z tym iść. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.
 
Witaj, zabieg jest refundowany przez nfz ;)
Najpierw idź do lekarza rodzinnego i wtedy dostaniesz skierowanie do urologa.
Możesz również pójść do urologa prywatnie, a później zabieg wziąć na nfz, ja tak zrobiłem :)
 

Staanley

New member
Cześć. Mam 18 lat. Niedawno stwierdzono u mnie stulejkę. Nie wie ktoś może gdzie mógłbym w miarę szybko dostać się na zabieg (w ramach NFZ)? Gdańsk. Tak żebym nie musiał czekać do następnego roku
 

imothep

Member
Cześć. Mam 18 lat. Niedawno stwierdzono u mnie stulejkę. Nie wie ktoś może gdzie mógłbym w miarę szybko dostać się na zabieg (w ramach NFZ)? Gdańsk. Tak żebym nie musiał czekać do następnego roku

Nie zapominaj, że żyjemy w Polsce i pojęcie w "miarę szybko" jest względne :p Generalnie polecam serwis Index - Ogólnopolski Informator o Czasie Oczekiwania Na Świadczenia Medyczne - gdzie sobie możesz zobaczyć jaki jest średni czas oczekiwania do poradni urologicznej. Te dane tam podane są raczej mocno orientacyjne, bo nie zawsze aktualizowane, ale wskazuję gdzie jest mniej ludzi.

W Gdańsku wychodzi na to, że najkrócej czeka się do poradni w SZPITALU IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA na Zwycięstwa, poradni w PRZYCHODNI MICKIEWICZA na Mickiewicza.

Prywatnie to inna bajka. U mnie po tygodniu od telefonicznego zarejestrowania się była wizyta i po kolejnym tygodniu zabieg. Pamiętaj, że nie w każdej przychodni znajdziesz takiego dr, którego ktoś może Ci na tym forum polecić :p
 

Podobne tematy

Do góry