• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka a hartowanie

Spector

New member
Z tym sex w prezerwatywie to zależy ,jaka stulejka.Ja miałem całkowitą i raczej bym nie spróbował ,bo z tego co wiem to skóra zawsze może nagle popękać ,nawet jeśli wcześniej nic boli.Jednak niektórzy na tym forum pisali ,że nawet przez wiele lat uprawiali sex(najczęściej w prezerwatywie) ze stulejką całkowitą.Ja ,jednak mimo to wolałem zaczekać ,bo nie wiem ,czy pierwszy raz byłby taki fajny ,gdybym myślał tylko o tym ,czy mi się coś nie stanie przypadkiem.
 
Ja też wolałem zaczekać do zabiegu z tych samych powodów. Seks to powinna być przyjemność. W każdym razie i ja czytałem wiele takich opinii, że w prezerwatywie można. Ja również miałem stulejkę całkowitą. W każdym razie próbować można ale jeśli kolega i tak wybiera się do urologa to może faktycznie opłaca się zaczekać.
 

vego

Member
Ja miałem zabieg tydzień temu, rodzice nic nie wiedzą, robiłem wszystko co musiałem (mieszkam na wsi) dobrze sie kamufluje i niedługo nie będzie śladu. Jedynie na drugi dzien pytali czy chory nie jestem bo troche przeraził mnie wygląd spuchniętego ptaka i chodziłem zmartwiony. Dla chcącego nic trudnego :p
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13

Podobne tematy

Do góry