Stulejka a długość penisa

Ginter

New member
Witam , czy stulejka ma wpływ na długość penisa . Nie żebym był nie zadowolony bo jestem jeszcze młody a już mam średnią krajową :p
 

Loft

New member
Ginter napisał:
średnią krajową :p
Ehehe, nie chcę martwić ale jeszcze pamiętam jak po ostatnich badaniach polscy seksuolodzy nie chcieli ujawnić średniej krajowej bo na tle europy ponoć była bardzo marna :> Jak dobrze pamiętam to skandynawowie mieli ponoć ponad 1.5x taką "normę" :lol:
 

NoName90

New member
Tak w ogóle to nie rozumiem jak można mieć kompleks małego penisa. Penis to nasza duma i chluba i powinniśmy go godnie eksponować, a nie chować i nie lubić bo jest " za mały".
Jeśli ktoś sądzi że ma za małego penisa to ma problem, ale ten problem polega na tym że tak sądzi. To kompleksy i nie pewność swojej męskości( a nie za mały penis) sprawi że będziesz mniej sprawny w łóżku.
 

Loft

New member
NoName90 napisał:
Tak w ogóle to nie rozumiem jak można mieć kompleks małego penisa
Piszesz jakbyś się urwał z choinki 8) Nie od wczoraj wiadomo, że są faceci którzy wolą duże D i są tacy co wolą płaskie B. Myślisz, że to w jakimś stopniu pomaga babkom niezbyt hojnie obdarzonym przez naturę? Ostatnio słuchałem w telewizji (matka oglądała, ja przypadkiem słuchałem z drugiego pokoju) jak do studia ściągnęli babkę z B, drugą z G, gościa i wszystko to prowadziła kolejna babka. Szczerze? Dawno się tak nie uśmiałem jak słuchałem tych wywodów. Jedynie facet gadał w miarę po ludzku.
Wniosek?
Nawet jeśli masz kompleksy to masz luz bo babki z małym B nie ukryją tego faktu w lato ani w pomieszczeniach gdzie nie są opatulone grubym płaszczem i swetrem. My faceci mamy lepiej, jak zawsze zresztą :D Ja tam lubię swoje centymetry, żadna moja była nie narzekała na niego. Jedna kumpela nawet mnie rozwaliła totalnie stwierdzeniem, że ona woli nie średniaków a małe peny bo jest bardzo ciasna i boli a dziewicą już nie jest dawno.
Daleko mi do ekstremalnych rozmiarów (małych/dużych) znanych z pornoli ale zawsze chciałoby się te extra 2-3 cm w dł. czy obw. i może inną krzywiznę nieco. Ale co tam :)
 

NoName90

New member
Wiadomo, ze dużo kobiet woli większe. Ale ty nie jesteś kobietą więc to czy masz większego czy mniejszego nie powinno Ci sprawiać żadnego problemu bo satysfakcje z sexu masz taką samą :p
Nie urwałem się z choinki, porostu nigdy nie miałem kompleksu na tym punkcie, nie sprawdzałem norm, średnich długości penisa polaków i nie mierzyłem ile mam cm.
Jestem jaki jestem i to że mój penis jest za mały..., za duży... to nie ważne, bo i tak tego nie zmienię, więc nie mam co o tym myśleć. Jeśli nie zadawala się partnerki to trzeba wyluzować, zmienić technikę, pozycje, a nie np. przyczepiać sobie do penisa obciążenie bo MOŻE się wydłuży...
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K czy stulejka spowalnia wzrost (długość penisa)? Stulejka 5
P Stulejka Stulejka 2
K Stulejka całkowita proszę o rady Stulejka 2
R Stulejka Stulejka 3
A Stulejka dziwna sprawa Stulejka 2
Podobne tematy

Do góry