• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka,26lat, wrażliwy żołądź i kilka pytań.

redrum1906

New member
Witam,
Jestem tu całkowicie nowy a problem stulejki dotknał również i mnie. Przez wiele lat byłem nieświadomy. Mam 26lat, przeżyłem różnego rodzaju przygody seksualne,także i "pełny stosunek" który nie okazał się być tym pierwszym magicznym razem ...nauczyłem się współżyć seksualnie z tą dolegliwością jednak chcę się pozbyć tego "paszkudztwa". Dodam,że stulejkę mam od urodzenia. Rozmawiałem z rodzicami na ten temat-wiem,że problem był od urodzenia, odbyłem kiedyś wizyty u lekarza których nie pamietam ale jak widać nie wszystko zostało pomyslnie doleczone.
Teraz pytania:
1) Seks oralny. Przyznam,że niedawno przeżyłem swój pierwszy raz w tym aspekcie...podczas gdy dziewczyna ciężko "pracowała" liżąc żołądź poczułem w pewnym momencie spory dyskomfort. Czy może być to wynikiem nadwrażliwosci żołędzia(schowanego pod skórą przez wieki< 25lat?>)?
2) NFZ czy prywatnie? U mnie ten problem raczej nie obowiązuje gdyż inwestuje ogromne nakłady finansowe w uzębienie(...cierpię jeszcze na progenię...z kolegą się śmialiśmy,że w czasach Sparty pierwszego zrzucono by mnie w urwisko w ramach "programu" likwidacji ludzi z defektami;)) . Chcę wyleczyć stylejkę w ramach NFZ. Obecnie pracuję w Warszawie. Mieszkam na Mokotowie. Proszę o polecenie ciekawego i zaufanego miejsca gdzie nie strach iść z Małym pod nóż. Na forum czytałem o placówce na Woli(ktoś polecał...) . Bardzo prosze o opinie:) Chcę to załatwić możliwie szybko i porządnie;)

Na ten moment chyba tyle.
Będę relacjonował dalszy ciąg wydarzeń.
Pozdrawiam
 

Spector

New member
Pewnie słyszałeś o Centrum Medycznym Wola ,które było dość często polecane na forum ,a i ja je polecam.Wszystko na NFZ i wszystko raczej na plus.Na wizytę czekałem 12 dni ,zabieg mogłem mieć już następnego dnia.Zabieg ,lekarz go przeprowadzający ,jak i formalności u Pań z recepcji ,jak najbardziej w porządku.Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to mało rozmowny lekarz ,u którego byłem na wizycie.Jestem ponad 2 miechy po zabiegu i wszystko wygląda bardzo dobrze(niestety jeszcze nie testowałem :lol: ) i w zasadzie po samym zabiegu już wyglądał nieźle w prównaniu z niektórymi prezentowanymi na tym forum.Jak najbardziej polecam CMW :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13
A Stulejka Stulejka 1

Podobne tematy

Do góry