• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka 18 latka. Gdzi zrobić zabieg w Warszawie?

BobbyEr

New member
Witam,

Mam 18 lat i jestem z Warszawy. Wiem, że mam stulejkę, nie taką całą zarośniętą, lecz napletek nie chce mi się z żołędzia całkowicie zejść. Szukam miejsca, gdzie bym mógł zrobić operację w Warszawie za przystępną cenę, najlepiej gdybym nie musiał długo oczekiwać. Przydałyby się jeszcze trochę informacji o zabiegu.

Pozdrawiam
 

Spector

New member
Re: 18 lat - stulejka - Warszawa

Ja polecam Centrum Medyczne Wola.Ja robiłem na NFZ na i na wizytę czekałem 12 dni ,a zabieg mogłem mieć już następnego dnia.Z tego co wiem można tam też zrobić prywatnie wszystko.Dla mnie wizyta i sam zabieg ,jak najbardziej w porządku.Ale ,żeby ocenić efekt będę musiał jeszcze trochę poczekać :)
 

BobbyEr

New member
Re: 18 lat - stulejka - Warszawa

Spector napisał:
Ja polecam Centrum Medyczne Wola.Ja robiłem na NFZ na i na wizytę czekałem 12 dni ,a zabieg mogłem mieć już następnego dnia.Z tego co wiem można tam też zrobić prywatnie wszystko.Dla mnie wizyta i sam zabieg ,jak najbardziej w porządku.Ale ,żeby ocenić efekt będę musiał jeszcze trochę poczekać :)

Aha, a ile zapłaciłeś i kiedy byłeś? ;)
 

Spector

New member
Re: 18 lat - stulejka - Warszawa

No napisałem przecież ,że na NFZ robiłem ,czyli nic nie płaciłem.Ale z tego co wiem to można tam prywatnie też zrobić wszystko :)
 

Spector

New member
Re: 18 lat - stulejka - Warszawa

No nie do końca za darmo ,bo na ubezpieczenie :) .Więc musisz mieć dowód ubezpieczenia i skierowanie od lekarza rodzinnego.
 

BobbyEr

New member
Re: 18 lat - stulejka - Warszawa

To inaczej sie zapytam, bo mam 18 lat i mieszkam jeszcze z tata, ale chce w koncu pozbyc sie tej stulejki i nie chcialbym o tym z kim kolwiek rozmawiac. Za wiele pieniędzy też nie mam, także proszę o pomoc, o dokładną drogę co mam zrobić i oczywiście tak żeby nikt nie zauważył. Najlepiej to nawet zabieg tego samego dnia o ile możwlie.

Pomocy :?
 

Spector

New member
Re: 18 lat - stulejka - Warszawa

Z tego co się orientowałem kiedyś to taki zabieg w Warszawie kosztuje ok.1000 zł ,plus oczywiście koszt wizyty.Mam też namiar do urologa z Łomianek(koło wawy) i on pisał ,że zabieg u niego kosztuje ok.800zł.Kiedyś ,chyba gdzieś widziałem na forum ,że ktoś pisał ,że u dr Zakościelnego ,bodajże w klinice Ibis można mieć wizytę i zabieg tego samego dnia.Ale to było dawno.Nigdzie ,więcej nie spotkałem się z czymś takim.Zrobisz ,jak chcesz ,ale ja na Twoim miejscu powiedziałbym ojcu i miałbyś problem z głowy.Z resztą po zabiegu podejrzewam ,że też nie będzie Ci łatwo udawać ,że wszystko jest w porządku.Ja też chciałem zrobić koniecznie prywatnie ,ale ,a to bałem się powiedzieć rodzicom ,a to oni nie mieli kasy za bardzo i tak to przekładałem 2-3 lata.Jak sończyłem 18 lat to też zastanwiałem się ,czy nie zrobić tego ze swoich oszczędności ,ale jakoś szkoda mi było tyle wydać ,skoro należy mi się to z ubezpieczenia.I cieszę się ,że zrobiłem na NFZ.Matce też ,jakoś powiedziałem ,jak potrzebowałem podbitej legitymacji ubezpieczeniowej.Dzięki temu też nie musiałem się ukrywać,nie musiałem martwić się o transport po zabiegu ani nie musiałem sam biegać do apteki.Same plusy :)
 

BobbyEr

New member
Re: 18 lat - stulejka - Warszawa

Dobra, odświeżam temat.

Mam możliwość zrobienia na NFZ, tylko teraz pytanie. Nie chciałbym jakoś żeby się rodzice o tym dowiedzieli, czy jak otrzymam dowód ubezpieczenia od matki, to będę mógł zapisać się na zabieg, zrobić zabieg i oddać jej tak, żeby się nie dowiedziała (w znaczeniu, nie będzie to nigdzie odnotowane/jakieś akty)?

Jak się da, to jeszcze gdzie w Warszawie (najlepiej Ursynów) na NFZ?

Pozdrawiam.
 

Spector

New member
Re: 18 lat - stulejka - Warszawa

Ja sobie nie przypomianam ,żeby coś było odnotowywane ,jedyne co to podpisywałem to zgodę na zabieg.Jak masz 18 lat to możesz sam załatwić wszystko ,ale tak ,jak Ci kiedyś pisałem udwać po zabiegu będzie ciężko.Ty weź się za to w końcu ,bo jakbyś się tym zajął w sierpniu to już dawno byś się mógł cieszyć sprawnym sprzętem.
 

BobbyEr

New member
Re: 18 lat - stulejka - Warszawa

No właśnie... O co ci chodziło z tym:

Dzięki temu też nie musiałem się ukrywać,nie musiałem martwić się o transport po zabiegu ani nie musiałem sam biegać do apteki.Same plusy

z transportem i apteką?
 

BobbyEr

New member
Jeszcze jedno pytanie, czy w ogóle po jakiś czasie nie będzie widać, że kiedykolwiek był operowany, czy tak czy siak widać na zawsze? Jeżeli nie to po jakim czasie nie widać mniejwięcej.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Stulejka u 13 latka Stulejka 5
L Stulejka u 2,5 latka Stulejka 6
Z stulejka całkowita u 27 latka Stulejka 13
J Stulejka u 14 latka Stulejka 4
Z stulejka u 14 latka Stulejka 24

Podobne tematy

Do góry