• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka 18 lat, jak wyglada zabieg?

mario092

New member
Czesc, mam problem prawdopodobnie ze stulejka, oraz nadwrazliwoscia zoledzi, przygotowuje sie do operacji i chcialem was zapytac jak ona wyglada przy znieczuleniu miejscowym, czy przez całą godzine leze i obserwuje to co rovi lekarz, czy moze cos innego? Ciekawi mnie tez to, czy jest ryzyko wzwodu podczas operacji bo mogloby byc to naprawde krepujace. Dodatkowo jak radzic sobie z nadwrazliwosxia po operacji, skoro zoladz bedzie odslonieta a jest to ogromny przeszywajacy bol?
 

Dawid88

Active member
Raczej to co robi lekarz jest zasłonięte, a jeśli np. widok krwi to dla Ciebie problem powiedz o tym przed zabiegiem. Nie masz się czym krępować, dla lekarza czy personelu widok ludzkiego ciała to chleb powszedni, nadwrażliwość minie, jest sporo postów na ten temat.
 

Michuu93

New member
Witaj,
Tydzień temu odbyłem zabieg , u mnie było tak, że naprawdę nic nie czułem i mogłem nawet się zdrzemnąć chwilę
Podczas zabiegu rozmawiałem z Panią Doktor tłumaczyła co i jak :)
Co do nadwrażliwości też się obawiałem, ale mam tak zrobione, że skóra nachodzi mi na krawędź żołędzia i kompletnie nic mi nie przeszkadza , poproś lekarza aby wypisał Ci maść np Elma , wysmarujesz i wgl nic nie czujesz
Pozdrawiam
 

JanKowalskiGOOG

New member
To czy będziesz chciał widzieć to zależy od ciebie i lekarza, jak nie chcesz to nie patrzysz. Jak chcesz to może lekarz się nie zgodzić, byłem na obrzezaniu gdzieś niecałe 2 tyg temu, ból przy operacji jest tylko podczas znieczulenia od wbijania strzykawki. W porównaniu do wycinania paznokcia ten ból oceniam na 1/10. U mnie lekarz jak skończył szycie pokazał mi jak zawijać mam bandaż, i jak mam dbać po operacji. Na 99% nie ma mowy że dostaniesz wzwodu, nie dość że przez stres to i przez znieczulenie. A nadwrażliwość bardzo szybko zniknie nawet nie zauważysz kiedy.
 

Michuu93

New member
Nie ma możliwości aby czuć ten zastrzyk no chyba że nie dostałeś maści znieczulającej albo słabo się nią wysmarowałeś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

JanKowalskiGOOG

New member
Nie miałem maści ale tak naprawdę to znieczulenia bolało bardzo tylko przy wędzidełku, było czuć mocno napiętą skórę niczym jak na jakimś balonie i mocne ukucie. Ale tak czy siak nie da się porównać tego bólu do wycinania paznokcia.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
E Stulejka lat 12/13 lat Stulejka 8
S Stulejka lat 14/15 Stulejka 2
E stulejka,czy wszystko jest dobrze?(14 lat,zdjecia) Stulejka 11
W Czy to stulejka? mam 16 lat Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry