• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka ( 12 lat)

Juzef

New member
Czesc , nie wiem od czego zacząć , chyba od początku : Jak byłem mały to lekarz mi powiedział ,ze w letniej wodzie muszę naciągać napletek .Z czasem przestałem to robić . Od jakiegoś czasu mysle o tym poważniej , wiem ze w ciągu kilku lat będą moje pierwsze kontakty z dziewczynami .W spoczynku naplet schodzi prawie cały na oko 4/5 schodzi. W zawodzie tak do połowy . Tylko martwię się tez tym ,ze jak bardziej zsuwam napletek to do żołędzia mam przyklejony jakiś biało-żółtą warstwę sam nie wiem czego. Próbowałem to coś zdjąć ,ale jest nieprzyjemny ból . Czy z mojego opisu wynika , ze mam stulejke? O co chodzi z tym białym czymś ? Przepraszam z góry za błędy . Pozdrawiam
 

Simpson

Member
To biale coś to może być mastka.jezeli to to to trzeba to umyć po prostu.co do usuwania się naklejka to w tym wieku może udałoby się to wycwiczyc ale moim zdaniem lepiej i daj się z rodzicami do urologa. Nawet jeśli potrzebował byś zabiegu to lepiej teraz niż za 15 lat
 

Trolo

Well-known member
To zsuwaj napletek w spoczynku i myj codziennie. Staraj sie usuwać mastke ile tylko się da. Staraj się cwiczyc i zsuwać napletek również podczas wzwodu, żeby rozciągać go.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
E Stulejka lat 12/13 lat Stulejka 8
S Stulejka lat 14/15 Stulejka 2
E stulejka,czy wszystko jest dobrze?(14 lat,zdjecia) Stulejka 11
W Czy to stulejka? mam 16 lat Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry