Stulejk

scorpion

New member
Witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem tego forum, ale obserwowałem je od dłuższego czasu, aż w końcu chciałbym się poradzić coś na temat stulejki i nie tylko. Więc tak, mam prawie 25 lat, i mam problem ze stulejką od urodzenia. Kiedyś próbowałem w chwilach depresji, sam sobie obciąć nadmiar napletka, już trzymałem nóż nad nim, ale zabrakło mi odwagi. Teraz po jakimś czasie postanowiłem że pójdę prywatnie zoperować stulejkę w Krakowie w Ars Medica u dr. J.Drabina . Miał bym pytanie co do tego Ars Medica czy w miarę wszystko odbywa się dla pacjenta intymnie, bez głupich komentarzy itp. itd. bo raczej jestem podatny na tzw. "głupie żaluzje" i tak dla mnie wizyta u lekarza z tym problemem to będzie ogromny stres. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
 

forest

New member
Nie martw sie, dla każdego faceta pierwszy raz u urologa jest trudny jeśli chodzi o temat stulejki etc.
Rób z tym jak najszybciej porządek bo stulejka jest faktycznie małym problemem który potrafi rosnąć do wielkich rozmiarów - niepotrzebnie.
Szkoda że tyle lat zwlekałeś ale nic straconego :wink: wszystko idzie nadrobić.
Lekarz po to jest aby pomóc więc głupie komentarze odpadają.

Kiedyś próbowałem w chwilach depresji, sam sobie obciąć nadmiar napletka, już trzymałem nóż nad nim, ale zabrakło mi odwagi
dobrze że Ci jej zabrakło, mógłbyś sobie tylko krzywde zrobić
 

scorpion

New member
Wiem że lepiej że zabrakło mi odwagi. Sądzę że jak by nie to, że będę musiał udać się do szpitala w bieżącym roku, na inny zabieg tez w podobnych okolicach ciała , to pewnie dalej bym zwlekał z ta stulejką do śmierci, a tak to wolę iść coś z tym zrobić, jak potem w publicznym zakładzie opieki zdrowotnej być tematem do śmiechów "... o to ten co ma małego i na dodatek stulejkę..." bo nic się nie ukryje, a co najbardziej mnie denerwuje to że każdy ma jakąś ciotkę, wujka, albo szwagierkę czy podobnie w szpitalu i za chwilę ktoś w pracy się dowie albo z rodziny i wtedy całkowita załamka, dlatego chociaż stulejki się pozbędę i będzie tylko że mam mniejszego. Dlatego nie chce robić zabiegu w swoim mieście, w szpitalu, tylko lepiej prywatnie w Krakowie bo chociaż nikt mnie nie zna, i jakoś śmielej może pójdę. Wie ktoś może aktualną cenę wizyty u dr. J.Drabina i potem zabiegu?
 

scorpion

New member
Miał bym jeszcze pytanie, a dokładnie jak wygląda sprawa z kuracją po zabiegu, dokładnie chodzi mi o to czy jest wymagane chorobowe? jeśli tak to jak długie? Pytam bo pracuję w zawodzie stolarz na stolarni(pył itp. średnio ciężka), i nie chcę się ujawniać z moim problemem tylko cichaczem smyknąć bez echa.
 

Genios

New member
Re: Stulejk + Impotencja Pytania...

scorpion napisał:
Jeszcze miał bym pytanie co do tego Ars Medica czy w miarę wszystko odbywa się dla pacjenta intymnie, bez głupich komentarzy itp. itd. bo raczej jestem podatny na tzw. "głupie żaluzje" i tak dla mnie wizyta u lekarza z tym problemem to będzie ogromny stres.
Co prawda nie miałem zabiegu, ale mogę Cię zapewnić, że dr Drabina to naprawdę bardzo miły człowiek i profesjonalny lekarz.
 

scorpion

New member
Dzięki wielkie za odpowiedzi, muszę przedzwonić do tej kliniki i umówić się na wizytę, a potem jak co na zabieg, i myślę że chociaż trochę psychika zostanie odciążona przynajmniej z jednego problemu.Pozdrawiam.
 

fredka

New member
Ja się jeszcze dopisze - masz zupełnie normalne krajowe rozmiary. Jeśli porównujesz się z pornosami, to nie ma szans, nie dociągniesz. A to co koledzy opowiadają zwykle nie przekłada się na zawartość ich spodni ;)
 

scorpion

New member
Witam ponownie, miał bym jeszcze pytanie głównie do back43 ale di innych też,co do zbiegu, czy w prywatnych klinikach np. ArsMedica w Krakowie dadzą po zabiegu zwolnienie lekarskie czy trzeba kombinować samemu u lekarza rodzinnego? back43 czy jak miałeś zabieg w arsmedica u dr. Drabiny to podczas zabiegu, sam ci majstrował przy sprzęcie, czy było więcej osób,lekarzy/pielęgniarek?
 
Do góry