Stujeka czy Więdzidełko?

emer321

New member
Mam problem nie dawno dziwnym sposobem ale dopiero teraz zainteresował mnie fakt że na wielu pornolach faceci mają napletek z penisa ściągnięty aż go nie widać dużo poza główkę hmm a ja mam całkiem inaczej przedstawię niżej na zdjęciach....
Osobiście z masturbacją nie mam problemów od 3 lat masturbuje się dość dużo bo nawet do 5 x dziennie,lecz ostatnio podczas sexu odczuwałem ból co nie było dla mnie przyjemne i nie wiem co się dzieje. Proszę o pomoc.
Chodzi mi głównie gdy penis jest podczas zwodu...Na zdjęciach przedstawiony jest moment podczas wzwodu na max ściągniętą skórką tyle ja osobiście mogę potem jak dalej ściągam boli.
Oczywiście gdy podczas zwodu próbuje ściągnąć dalej skórkę na duł to mi główka się wygina i boli.
Proszę o pomoc bardzo bo nie wiem czy iść z tym do uruloga.
Mam 16 lat.
 

emer321

New member
A możliwe jest całkowicie usunięcie tego, bo jak mówiłem podczas stosunku nadzwyczaj boli mnie to i już mam tego dosyć sex to ma być przyjemność a dla mnie to ból.

Albo czy wydłużenie wędzidełka jest też opłacalne i czy mi pomoże>?
 

piotr-p4

New member
Wdłużenie= usunięcie wędzidełka. Polega na nacięciu i założeniu kilku szwów aby znów się nie zrosło. Oczywiście jeżeli zabieg będzie prawidłowo wykonany...

Zabieg w znieczuleniu miesjscowym trwa mniej niż 20 minut, z powodu znikomej interwencji zazwyczaj jest bez żadnych komplikacji. Powrót do aktywności seksualnej po ok 2-3 tygodnniach.

Możliwa opuchlizna/siniaki po znieczuleniu ale myślę ze nie warto się męczyć, bo jak sam napisałeś to ma być przyjemność a nie katorga.

Pozdrawiam Dr. Piotr
 
Do góry