• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stapler od zwykłego obrzezania

Stapler:
  • ładny wynik - zawsze symetryczny
  • szybki - w 15min skończony
  • tani
  • nie tracisz krwi
  • małe ryzyko puszczenia szwów
  • mniejsze ryzyko infekcji niż otwarta operacja
Zwykła operacja:
  • można wybrać gdzie chcesz mieć szew
Nie wiem czy są inne plusy?

Tak. Jestem fanem ZSR.

Szybki wynik googlowania:
 

Humanista

Active member
Staplerem czesto wychodzi low and tight, high sie tylko czasem udaje jesli sie poszczesci. Widzialem bardzo fajna operacje staplerem tu na forum od lekarza Leszka jakiegostam z Krakowa. Wiec jesli nie zalezy ci super na wewnetrznej blaszce i high, to stapler jest spoko wyborem
 

nope

Well-known member
@Humanista bym powiedzial ze takie cos pomiędzy low a high z reguły wychodzi ; P ( grunt żeby lekarz zostawil tego centa napletka wewnetrznego i jest git) stapler spoko sprawa ale jedna rzecz mnie w tym drażni że wychodzi jak wychodzi. Liczy sie anatomia twojego prącia i raz jest obrz calkowite a raz czesciowe wychodzi.
Plusy to nie masz blizn po szwach, równa linia cięcia.
 

waski65

Member
Staplerem czesto wychodzi low and tight, high sie tylko czasem udaje jesli sie poszczesci. Widzialem bardzo fajna operacje staplerem tu na forum od lekarza Leszka jakiegostam z Krakowa. Wiec jesli nie zalezy ci super na wewnetrznej blaszce i high, to stapler jest spoko wyborem
Masz chyba na myśli Leszka Michalskiego. Czekam na zabieg u niego właśnie, mi powiedział, że trzeba się nastawić na high and tight ale wiadomo, że zależy też "jak wyjdzie".
 

damelli

New member
Ja miałem staplerem. Najgorszy moment to ten, gdy zaciskają Ci się szwy. Uczucie jakby ktoś Ci ugryzł siusiaka ;)
Zabieg trwa dosłownie 15 minut i lecisz do domu.
No i patrząc na niektóre zdjęcia, które tu ludzie wrzucają po zwykłym obrzezaniu, pełne siniaków, krwi i czarnych plam - to uważam, że po staplerze mój penis to arcydzieło.
 

Podobne tematy

Do góry