• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stan po 2 latach po obrzezaniu

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
:ROFLMAO: nie no teraz to ześ mnie rozje... :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Kurde, byle nie przeczytały tego osoby co chodza na laserowe usuwanie włosów bo wszystkie zaklady padną. Wystarczy tylko wyrwać kłaki z cebulką i hajs zostaje w portfelu. 🤑 a ci z zakładów to "oszukujo" i "zdzierajo"

Polecam ci wygooglowac budowę włosa, cykl życia. Ja rozumiem ze chciałeś dobrze, ale nie pisz bzdur że wyrwany wlos z cebulką nie odrośnie.
 
Ostatnia edycja:

caesar_pl

Member
:ROFLMAO: nie no teraz to ześ mnie rozje... :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Kurde, byle nie przeczytały tego osoby co chodza na laserowe usuwanie włosów bo wszystkie zaklady padną. Wystarczy tylko wyrwać kłaki z cebulką i hajs zostaje w portfelu. 🤑 a ci z zakładów to "oszukujo" i "zdzierajo"

Polecam ci wygooglowac budowę włosa, cykl życia. Ja rozumiem ze chciałeś dobrze, ale nie pisz bzdur że wyrwany wlos z cebulką nie odrośnie.
Dlatego łysi nie mają włosów. A jak chcą mieć włosy, to robią jak Trump, dają sobie przeszczepić cebulki i włosy rosną.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Widze ze dalej do ciebie nie dociera. Przeszczepia sie mieszki włosowe. Czyli miejsce gdzie wlos sie tworzy. Cebulka to jest to co wyrasta z mieszka. Wyrwiesz wlos to mieszek zaczyna produkowac nowy. Jezeli mieszek obumiera przestaje produkowac wlos. Tak "powstaja" łysi na świecie. Po wyrwaniu włosa mieszek zaczyna produkcję nowego. Zaczyna wlasnie od cebulki, dlatego odrost wyrwanego trwa dluzej niz uciętego. Juz chyba bardziej łopatologicznie nie umiem ci tego wytlumaczyc.
 

nope

Well-known member
Ja tez nie czaje teg9 tematu xd przeciez depilacja polegajaca na wyrywaniu po prostu wydluza ten moment gdzie wloska nie ma zanim odrosnie ale nie eliminuje xd
 

caesar_pl

Member
Ja tez nie czaje teg9 tematu xd przeciez depilacja polegajaca na wyrywaniu po prostu wydluza ten moment gdzie wloska nie ma zanim odrosnie ale nie eliminuje xd
Depilacja (woskowanie lub pasta cukrowa) ma wiele zalet w porównaniu z goleniem: Dłuższa gładkość skóry (zwykle około czterech tygodni) Prowadzi do mniejszej liczby i drobniejszych włosów w dłuższej perspektywie. Brak uciążliwego i kłującego zarostu podczas odrastania. Po paru latach używania pasty mam tylko mech na małym. I ten meszek usuwam kremem do usuwania włosów. Jajka aż błyszczą, takie gładziutkie.
Chyba ktoś tu ma salon z depilacją laserową.
 

caesar_pl

Member
Nie ma salonu tylko wiedzę chłopie. Widac chcesz wybrnac z sytuacji tylko ci nie wychodzi.
Z jakiej sytuacji i po co mam wybrnąć? Robię depilacje pasta cukrowa i po latach mam ledwo włosy na łonie. Wystarczy, ze co parę tygodni wysmaruje jajka kremem na włosy i mam estetycznego małego. Teoretycznie się może znasz, ale to wszystko.
 

nope

Well-known member
Z jakiej sytuacji i po co mam wybrnąć? Robię depilacje pasta cukrowa i po latach mam ledwo włosy na łonie. Wystarczy, ze co parę tygodni wysmaruje jajka kremem na włosy i mam estetycznego małego. Teoretycznie się może znasz, ale to wszystko.
Jaki ten krem stosujesz oprocz pasty cukrowej?
 

Podobne tematy

Do góry