• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stan po 2 latach po obrzezaniu

Rafalpajak23

New member
Witam!
Panowie, głównie mój post kieruje do osób po zabiegu całkowitego obrzezania. Po moim zabiegu minęło dwa lata. Powiedzcie mi, czy Waszym zdaniem ( porównując np. Do swoich blizn ) moja blizna wyglada okej ? Moim zdaniem jest trochę „poszarpana” widać mocno miejsca gdzie były szwy, i ogólnie nie wiem czy robota
została poprawnie wykonana. Kolejna sprawa jest taka, że po dwóch stronach żołędzi, zaraz po tym zabiegu zrobiły mi się takie o to przebarwieni, które mają różną intensywność wyglądu ( czasami te miejsca są wręcz bordowe). Lekarz, który wykonywał zabieg mówił, ze to zniknie ale minęły lata i wciąż te zmiany się utrzymują. Stosowałem różne maści sterydowe i nic. Niby to nie boli, choć te miejsca maja inna wrażliwość na dotyk plus moim zdaniem mało estetycznie to wygląda. Mieliście coś podobnego ? Macie jakieś rady na to ? Bardzo dziękuje za pomoc !
pozdrawiam
 

Rafalpajak23

New member
Nie ma zdjęc.
Witam!
Panowie, głównie mój post kieruje do osób po zabiegu całkowitego obrzezania. Po moim zabiegu minęło dwa lata. Powiedzcie mi, czy Waszym zdaniem ( porównując np. Do swoich blizn ) moja blizna wyglada okej ? Moim zdaniem jest trochę „poszarpana” widać mocno miejsca gdzie były szwy, i ogólnie nie wiem czy robota
została poprawnie wykonana. Kolejna sprawa jest taka, że po dwóch stronach żołędzi, zaraz po tym zabiegu zrobiły mi się takie o to przebarwieni, które mają różną intensywność wyglądu ( czasami te miejsca są wręcz bordowe). Lekarz, który wykonywał zabieg mówił, ze to zniknie ale minęły lata i wciąż te zmiany się utrzymują. Stosowałem różne maści sterydowe i nic. Niby to nie boli, choć te miejsca maja inna wrażliwość na dotyk plus moim zdaniem mało estetycznie to wygląda. Mieliście coś podobnego ? Macie jakieś rady na to ? Bardzo dziękuje za pomoc !
pozdrawiam
Udało się wrzucić :)
 

caesar_pl

Member
Bardzo dobrze wygląda, dużo usuniętego napletka zewnętrznego. Mam podobnie zrobione, lecz mam mniej napletka wewnętrznego. Tylko 5 mm, ale kocham to napięcie skory gdy jest twardy. Włosy z penisa usuwam pastą cukrową. Golone są coraz bardziej widoczne.
 

caesar_pl

Member
Tak, wszędzie wyrywam. Na początku nakładałem pastę na 1 cm szerokości i rwałem. Po paru razach włosy są coraz rzadsze i cieńsze. Wtedy już mniej boli. Ale na początku będzie dużo krwi. Włosy wyrywają się przecież z cebulkami. Pamiętaj,ze pastę kladzie się tak, by włosy były przewrócone, czyli pod włos,a zrywa sie w przeciwnym kierunku,czyli z wlosem.
 

caesar_pl

Member
Włosy wyrywasz z cebulkami, więc i w niektórych miejscach będziesz miał kropelki krwi. Depilacja polega na tym, by włosy już nie rosły. Można robić także depilacje kremem, który usuwa włosy. Ale wtedy włosy odrosną i to silniejsze.
 

caesar_pl

Member
Jak wyrwiesz wlos to tez bedzie rosl na nowo. Jakas nowa teorie masz ze nie odrosnie?
Jak z cebulką wyrwiesz to nie odrośnie. Chyba to logiczne.

Czy depilacja pastą cukrową jest skuteczna?Depilacja pastą cukrową faktycznie działa – usuwa całe mieszki włosowe. Plusem jest też to, że złuszcza skórę, usuwając martwy naskórek, bez naruszania bariery ochronnej. Po zabiegu skóra staje się znacznie gładsza, a nawet rozjaśniona.



 

Podobne tematy

Do góry