• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stan penisa po zabiegu prostowania

macko91

New member
Witam. Przeszedłem zabieg prostowania prącia 11 stycznia 2022r. Więc właśnie mija miesiąc.
Ogólnie wszystko ładnie się zagoiło.
Jednak jestem trochę zdołowany i zmartwiony efektem końcowym.
Przesyłam zdjęcia na których widać 3 etapy, pierwszy to wzwód przed operacją, drugi to 12 dni po, a trzeci miesiąc po. Jak widać, penis jest oczywiście o wiele bardziej wyprostowany, ale skrzywił się nieco w ciągu ostatnich dwóch tygodni, prawdopodobnie przez to, że pewnej nocy jak przewracałem się z boku na bok (przez brzuch, czasem tak robię, nawyk z dzieciństwa), mając wzwód, wykrzywiłem penisa i poczułem ból i tak jakby dźwięk takiego "chrupnięcia", pewnie puścił jeden ze szwów.
Teraz nic nie boli, nie mam problemów ze wzwodem, jednak obawiam się, czy z takim skrzywieniem nie będę miał problemów z wprowadzeniem penisa do pochwy (bo podczas wzwodu jestem w stanie wyprostować go tylko nieznacznie, nie ma co ukrywać mój penis nie jest zbyt duży, to pewnie też dlatego jest taki sztywny). Dziewczyna ma akurat okres, więc jeszcze tego nie robiliśmy, ale niedługo zamierzamy spróbować.
Jak myślicie czy jest się czym martwić?
Pozdrawiam
 

nope

Well-known member
Nic ci nie bedzie przeszkadzac jest git. Trzymaj zalecen lekarza bo po prostowaniu chyba jest dluzszy okres abstynencji i bedzie dobrze. A to "chrupniecie" to konsultowales z lekarzem?
 

macko91

New member
Nic ci nie bedzie przeszkadzac jest git. Trzymaj zalecen lekarza bo po prostowaniu chyba jest dluzszy okres abstynencji i bedzie dobrze. A to "chrupniecie" to konsultowales z lekarzem?
Lekarz zalecił 30 dni abstynencji, wiem, że inni zalecają nawet 60, ale powiedział, że spokojnie po miesiącu już można próbować, tylko z rozwagą i bez szaleństw ;)
Tego "chrupniecia" nie konsultowałem. Ale co niby miałby mi powiedzieć, no nie wiem, mogę do niego zadzwonić.
 

nope

Well-known member
Powiedziec mu nie zaszkodzi o tym. Moze przez to ze tak sie stalo to czas gojenia sie wydłuża?
 

macko91

New member
A nie masz tam przypadkiem jeszcze zwężenia w napletka?
Lekkie zwężenie jest ale nie przeszkadza, doktor zrobił mi wydłużenie wędzidełka, ale napletek i tak sam mi do końca nigdy nie schodził, a teraz to już w ogóle, bo penis po operacji się skrócił, tylko sam ręką mogę do końca.
Powiedziec mu nie zaszkodzi o tym. Moze przez to ze tak sie stalo to czas gojenia sie wydłuża?
Może, wykonam telefon zobaczymy co powie.
 

user842

Member
Myślę, że efekt Twojej operacji jest dobry i z takim penisem bez problemu możesz uprawiać seks. Pozostałe skrzywienie jest minimalne i w niczym nie powinno przeszkadzać.
 

macko91

New member
Aktualizacja: zrobiłem dzisiaj zdjecie w pełnym wzwodzie, wygląda na to że się pogorszyło, albo przedtem nie miałem pełnego wzwodu. Zaraz się załamię. Nie próbowałem jeszcze seksu ale się obawiam, chyba kasa poszła na marne...
 

nope

Well-known member
Sam żyje z gorszym w dół (nie robilem zabiegu bo nie potrzebuję) i nie mam zadnych problemow. Dopoki skrzywienie nie przekracza ilus tam stopni to nie ma powodu do obaw. Jednakze z drugiej strony troche slabo dac 6 kola i jednak efekty są takie ze coś tam wrocilo.
 

Xiaflex

Member
bardzo ładny efekt operacja sie udała jest poprawa a idealnie prosty nigdy nie bedzie i nie musi byc. bez problemu dasz rade uprawiac seks
 

Mordred

Member
Troche niepokojące to chrupnięcie o którym mówiłeś. Nie wiem czy mozna zrobić jakieś prześwietlenie I zobaczyć jak to wygląda od środka, żeby być spokojnym i mieć pewność, że wszystko ok.

Co do skrzywienia to jest bardzo małe i może nawet przez to dawać więcej przyjemności kobiecie ;)
Więc tym bym się nie przejmował.

Też jeszcze może trochę zmienić swój kształt. Ja miałem robione chyba inną metodą i krzywił mi się raz w dól, raz w lewo a efekt końcowy był gdzieś po 4 miesiącach i idealnie się wyprostował.
 

Podobne tematy

Do góry