• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

RandomGuy

Active member
Ma znaczenie, ja jestem tzw. growerem i lekarz też nie zrobił mi obrzezania jakoś bardzo tight, coś pomiędzy tight a loose, żeby nie było problemu po erekcjach, z czasem wszystko i tak się jeszcze bardziej poluźniło, ale naplet nie przykrywa żołędzi, a we wzwodzie nadal mam jakiś tam zakres ruchu skóry.
 

RandomGuy

Active member
Ogólnie to chyba ciężko uzyskać takie ultra tight w przypadku obrzezania powiedzmy po 20 roku życia, chyba, że w grę wchodzi poprawka.
 

Kar12

New member
Nie jestem specjalista ale niby to ma dość duże znaczenie. Przy prawidłowym loose powinieneś mieć we wzwodzie nadal luźna skore a ja mam napięta jak struna.
 

Kar12

New member
Ma znaczenie, ja jestem tzw. growerem i lekarz też nie zrobił mi obrzezania jakoś bardzo tight, coś pomiędzy tight a loose, żeby nie było problemu po erekcjach, z czasem wszystko i tak się jeszcze bardziej poluźniło, ale naplet nie przykrywa żołędzi, a we wzwodzie nadal mam jakiś tam zakres ruchu skóry.
Nie przykrywa u ciebie tak bardzo jak u mnie?
 

RandomGuy

Active member
W ogóle nie przykrywa, czasami troszkę najdzie na żołądź, ale to kwestia ułożenia w gatkach, w niższych temperaturach czasami dotyka żołędzi. Dodam, że bliznę mam 1-1.5cm od żołędzi.
 

Kar12

New member
Nie, mylisz trochę pojęcia

high i low oznaczają miejsca gdzie następuje cięcie - high czyli daleko od żołędzi a low oznacza blisko

loose i tight oznaczają ile skory jest pozostawione. Loose to dużo a tight mało.
 

dandoo

Active member
znaczenie ma jak we wzwodzie powiększa się penis, jeżeli dużo to jest ciężko określić ile wyciąć bo jak wytnie za dużo to będzie ciągło i będzie dyskomfort dlatego u was jak i u mnie jest troche loose
 

Kar12

New member
Co mówicie panowie czy w moim przypadku ewentualna korekta i dociecie skory byłaby możliwa? Zeby było prawidłowe low and tight?
 

RandomGuy

Active member
Możliwość raczej jest, ale musisz brać po uwagę to, że bliznę będziesz miał schowaną w rowku żołędnym ze względu na aktualną odległość blizny od żołędzi co oznacza brak jakiejkolwiek ilości napletka wewnętrznego, który de facto daje trochę odczuć.
 

flader

Active member
Moim zdaniem to wcale nie musi być cięcie loose. Tak naprawdę to dowiesz się dopiero jak to wygląda w praktyce gdy już wszystko się zagoi. Jeżeli w pełnym wzwodzie skóra nie będzie nachodzić na żołądź, nawet jak ją trochę pociągniesz w górę, to wtedy to jest cięcie tight. Ty mi wyglądasz na growera, więc lekarz słusznie zostawił trochę skóry byś nie miał problemów z bolesną erekcją.
 

Kar12

New member
Po części racja bo mój penis się dość mocno zwiększa i różnica między spoczynkiem a wzwodem jest znaczna. Może się za bardzo przejmuje.
 

dandoo

Active member
słuchaj ja też się na początku przejmowałem ale musisz odczekać rok jak kolor troche się zmieni naciągnie ja powiem Ci, że chyba lepiej tak niż by skóro się nie przesuwała chyba było by jak maszyna a chyba jie o to chodzi ma być przyjemnie i w miarę schludnie, przecież w spoczynku i tak nie poszalejemy bez bodźca poczekaj ja jestem ponad 3,5 miesiąca też się przejmowałem a teraz jakoś się oswajam z moim sprzętem
 

Kar12

New member
Fakt pozostaje faktem ze każdy człowiek ma inna fizjonomię. Panowie czy mogę prosić o rzucenie okiem od strony wedzidelka? Tam chyba się coś babrze chociaż dzisiaj już jest lepiej.


na marginesie dodam jeszcze ze gdy robiłem fotki przyrodzenia to byłem trochę zestresowany i mały się zrobił jeszcze mniejszy niż normalnie. Może nie będzie takiej tragedii po wygojeniu…
 

Podobne tematy

Do góry