• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Spuchnięty penis 1 dzien po zabiegu

Dawid85

New member
Re: 1 dzien po

Ja miałem podobnie spuchniętego, może troszkę mniej ale prawie identycznie wyglądał. Poczekaj 2-3 dni powinno być lepiej
 

nieznajomy87

New member
Re: 1 dzien po

dzieki, glownie martwi mnie ze nie moge dotrzec miedzy zoladz a napletek i boje sie zeby nie dostac jakiegos zakazenia poprzez brak higieny tam....
 

Dawid85

New member
Re: 1 dzien po

hmm no jakieś 8h po zabiegu już ściągałem cały napletek chociaż przez opuchliznę ciężko było i trochę bolało po prostu musisz przemywać po sikaniu i wydaje mi się ze powinno być ok, ja przez pierwszy tydzień robiłem okłady z zimnego rivanolu tak mi lekarz kazał
 

nieznajomy87

New member
teraz 6 dzien po zabiegu, opuchlizna w polowie zeszla, bolu zadnego nie mialem w trakcie.
ale teraz pytanie, jesli dalej nie moge napletka sciagnac na zoladz? powiedzmy ze schodzi teraz troche wiecej niz do polowy, jak probuje dalej to mam lekkie krwawienie, lekki bol i czuje opor mocny, czy probowac na sile sciagnac? czy poczekac az calkiem opuchlizna zejdzie? czy mam zaczac sie niepokoic?
dziekuje z gory za pomoc
 

rani123

New member
Właśnie jestem po zabiegu,zabieg był przeprowadzany w Bydgoszczy w Szpitalu Wojskowym,w sumie 30min i po wszystkim trochę bolało, całkowite usuniecie napletka,zabieg miałem 30.03.2012 lekarz mi robił"Pani Praktykantka :wink:"chirurg stał obok 30min wstałem ubrałem się i po 40min wyszedłem z receptą do domu,wacka kazała Pani lekarz trzymać w pionie :)
zapisano mi maść DETREOMYCYNA 2% , OCTENISEPT i ZALDIAR -przeciwbólowa.
Jestem trzeci dzień po zabiegu mam jeszcze opchniętego skórę mogę ściągnąć do końca ale przy końcu ciężko idzie i trochę krwi widać,mam pytanie lepszy jest OCTENISEPT czy RIVANOL? i czy te szwy też należy smarować? "są to szwy rozpuszczalne".
 

nieznajomy87

New member
ja dostalem tylko masc ktora mam smarowac pod napletkiem jakas belgijska ale zawiera 2 mg "nitrofural" lekarz mi powiedzial ze nic wiecej robic nie musze, moge nosic bokserki, zadnych opatrunkow nie musze nosic... sam nie wiem juz co robic.
niby nic nie boli wszystko ok, ale napletka nie sciagne za zoladz.
 

rani123

New member
Mi od wczoraj przestała krew lecieć znaczy się miałem leciutkie krwawienie przy wędzidełku odstawiłem wszystkie te preparaty co mi dano na receptę i myję po sikaniu małego pod bieżącą wodą i myję zwykłym szarym mydłem żadnych psikaczy ulepszaczy,mały kwitnie w oczach :wink: także w moim przypadku najprostsze środki okazują się najlepsze

nieznajomy87-może za ciasno założyli ci szwy,lepiej idż do lekarza się spytać bo jak nie będziesz mył pod żołędziem to możesz jakiegoś zapalenia dostać,ja mogę ściągnąć ale przy końcu troszkę boli ale daję radę ale mam ptaka jeszcze spuchniętego.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry