• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Sprzęt do poprawki?

xgabrys

New member
Witam,
Kilka miesięcy temu miałem wykonywany zabieg obrzezania w szpitalu na NFZ i wydaje mi się, że to był mój błąd. Zabieg wykonywał jakiś młody lekarz pod okiem starszego kolegi. Wyglądało to jakby student się uczył... Studenty powinny na świni się uczyć a nie na mnie. Do brzegu. Po zabiegu mój sprzęt wygląda strasznie mimo, że wcześniej miałem stulejke to teraz wygląda jakby ktoś krzywo mnie pociął nieumiejętnie zszył i taki o to efekt. Oponka w stanie spoczynku jak i w wzwodzie. Bardzo mi to przeszkadza i bardzo często muszę poprawiać sobie w gaciach po wizycie w łazience. Nie jestem zadowolony z przebiegu zabiegu. Czy istnieje możliwość poprawki? jaką metodę byście polecili. Czy da się jeszcze naprawić mojego złotego grala czy jednak sprzęt został oszpecony i z takim muszę się bujać do końca życia. Myślałem, że decyzja o pójściu na zabieg będzie najlepsza w życiu ale okazała się najgorszą. Poniżej kilka zdjęć.
Co radzicie?

imgur: the simple image sharer

imgur: the simple image sharer

imgur: the simple image sharer

tutaj w stanie spoczynku

imgur: the simple image sharer
 

otis_d

New member
U mnie wygląda to niemal identycznie. Jestem blisko 3 miesiące po zabiegu. No i w kwestii przeprowadzania zabiegu było tak samo. (młody lekarz pod nadzorem starszego)
 

xgabrys

New member
No to może jesteś zadowolony bo mi przeszkadza, że zostałem tak oszpecony. Podczas orala bardzo mi to przeszkadza bo czuję przesuwająca się opone a to uczucie nie nalezy do najprzyjemniejszych
 

Klaus1

New member
No skoro ci to przeszkadza przy zblizeniach to na pewno jest cos nie tak. Umow sie na wizyte do tego goscia, wez te zdjecia ze soba i opisz mu wszystko. Skoro ci cos przeszkadza to znaczy ze jest do poprawki, niestety.
 

Wertaris

New member
A nie jest to po prostu oponka która zniknie ? Ja miałem zabieg 5 lipca i dopiero niedawno zeszła całkiem oponka, choć ona mi nie przeszkadzała w seksie.
 

Podobne tematy

Do góry