• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Spływ kajakowy 3 dni po zabiegu

aldrige

New member
Hej
Mam wyznaczone usunięcie stulejki i skrócenie wędzidełka na 12 czerwca. Kolega zaproponował spływ kajakowy od 15 do 17 czerwca. Łącznie 52km do przepłynięcia. Na prawdę nie wiem czy jechać na ten spływ, czy to jakoś nie wpłynie na gojenie się itd. Co myślicie?
Pozdrawiam
 

kristofer87z

New member
Re: Spływ kajakowy, 3 dni po zabiegu

Jak wpadniesz do wody to moze byc nieprzyjemnie.
Rana zacznie krwawic, w wodzie moga byc zarazki, ktore spowoduja zakazenie.
Ja bym sobie darowal takie excesy.
 

adam86

New member
Re: Spływ kajakowy, 3 dni po zabiegu

aldrige napisał:
Hej
Mam wyznaczone usunięcie stulejki i skrócenie wędzidełka na 12 czerwca. Kolega zaproponował spływ kajakowy od 15 do 17 czerwca. Łącznie 52km do przepłynięcia. Na prawdę nie wiem czy jechać na ten spływ, czy to jakoś nie wpłynie na gojenie się itd. Co myślicie?
Pozdrawiam

Jak zobaczysz swojego przyjaciela na 3 dzień po zabiegu to sam sobie odpowiesz na to pytanie :)
Sory za ironie ale ja jestem właśnie 3 dzień po zabiegu i z domu za bardzo nie chce wychodzić, bo się martwię, żeby tego nie poruszać, więc moja rada: nawet nie myśl o wycieczkach. Ale może u Ciebie będzie to inaczej przebiegać.
 

Pan_Ahmed

New member
Słyszałem o kilku takich, co poszli do ciężkiej pracy fizycznej jakoś na 4ty dzień po zabiegu i nie było tak źle w każdym z tych przypadków..
Wszystko zależy od tego jak Twój organizm zareaguje, niektórym opuchlizna utrzymuje się nawet ponad miesiąc po zabiegu, a niektórzy niewiele ponad 2 tygodnie po zabiegu uprawiają seks :D
pozdrawiam!
 

Podobne tematy

Do góry