• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Spam na PW

admin

Administrator
Członek Załogi
Kilku użytkowników zgłaszało mi, że pojawiają się na forum użytkownicy którzy swoją aktywność ograniczają do masowo rozsyłanych Prywatnych Wiadomości namawiając na kontakt poprzez komunikatory internetowe, wyłudzając zdjęcia lub zwyczajnie spamując. Proszę o regularne raportowanie takich aktywności w tym temacie poprzez podawanie loginów użytkowników. Pomoże mi to w sprawnym blokowaniu niepożądanych na naszym forum.

Pozdrawiam
 

roffi1994

Member
 

roffi1994

Member
Mogłby ktoś zbanować slawersa? Woła kogoś na skype, wysyła zdjęcia ptaka potem woła aby ktoś inny pokazał swojego, po dłuższej rozmowie namawia na zabawę na skype, twierdzi że jest hetero a chce trzepać do dwóch zabawiających się chłopaków: o On nie jest normalny.
 

admin

Administrator
Członek Załogi
Dziękuję za informację. Ze względu na recydywę, konto użytkownika "slawers" zostało trwale zablokowane.
 
Do mnie tez slawers pisał kilka lat temu, ponieważ 'chciał mi pomóc'. Dałem mu nawet gg. Zapytałem na gg w jaki sposób chce mi pomóc, odpisał że nie wie. Kilka razy pisał na wiadomości typu 'co tam', które ignorowałem. W końcu wdałem sie w krótką rozmowę. Chciał żebyśmy sobie na kamerkach pokazali penisy...
 
Wczoraj pisałem o slawersie, dzisiaj patrze na aktywnych użytkowników a tam slawers1, założył konto 10-12-15, zero postów, został zbanowany 25-11-15. Ciekawe czy to ten sam slawers, rejestracja 25 dni bo banie spamującego slawersa.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Spam na forum Sprawy forum 8

Podobne tematy

Do góry