• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Spam na forum

sławek83

Moderator
można by mianować dodatkowych/nowych moderatorów

Z administratorem strony pisałem o tym już bardzo dawno. Miały być wielkie zmiany strony, forum, nowi moderatorzy dbający o jakiś porządek na forum i... skończyło się na pisaniu :( Miałem wtedy chęci, pomysły i na tym się skończyło. Strona się zmieniła i nic więcej. Przestałem tu zaglądać i wchodzę tylko w celu sprawdzenia wiadomości prywatnych. Administratorowi nie zależy więc odpuściłem. Nie chce się wchodzić na forum gdzie każdy pisze jak chce,gdzie chce i co chce. Wszystkiego pełno a ciężko znaleźć to czego się chce.
 

admin

Administrator
Członek Załogi
Staram się ograniczyć spam pojawiający się na forum poprzez zaimplementowane narzędzia antyspamowe, oraz szybką reakcję na zgłoszenia użytkowników poprzez funkcjonalność "Raportuj zły post". Zgadzam, się, że brakuje regularnej moderacji treści. Nie widzę przeszkód aby mianować nowych moderatorów, zwłaszcza, że moje zobowiązania zawodowe ograniczają czas, który mogę poświęcić na doglądanie forum. Proponuję wybrać ich z grona najstarszych stażem i wciąż aktywnych. Sławek83 był jednym z pierwszych, który proponował swoją pomoc, więc jeżeli wciąż ma chęci i pomysły to przydzielę mu uprawnienia moderatora. Stettin, czy jesteś gotowy zostać jednym z moderatorów?
 

sławek83

Moderator
Chęci mam tylko czas ograniczony. Wtedy jak byłem tu bardziej aktywny miałem go dużo więcej, teraz mam szkołę do skończenia i od września muszę się ostro wziąć do nauki :( Wydaje mi się, że warto by zrobić ankietę w której użytkownicy mogliby sami zagłosować na osobę która miałaby trzymać tu jakiś porządek i dbać o dobro strony. Jeśli wypadłoby na mnie i przyjąłbym propozycję bycia moderatorem to chciałbym wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej. Ale to wszystko jest jeszcze do przemyślenia.
 

iCC

New member
Witam. Piszę żeby złożyć swoją kandydaturę na moderatora. Na forum jestem dość krótko bo od kilkunastu dni, ale mam doświadczenie w moderowaniu. Byłem moderatorem na dvhk oraz kilku forach o grach. Widzę że jest tutaj bardzo dużo spamu (tematy w złym dziale, linki do zdjęć na innych hostingach niż imgur itp). Mój wiek to 31 lat. Bardzo często będę zaglądał ze względu na taką pracę jaką mam. Pozdrawiam
 

admin

Administrator
Członek Załogi
sławek83 i Stettin zostali nowymi moderatorami naszego forum. Mam nadzieję, że jest to pierwszy krok do zaprowadzenia porządku na tym forum. Jestem przekonany, że nasz wspólny wysiłek poprawi dostępność wartościowych treści, który tutaj nie brakuje. Pozostałych użytkowników zachęcam do korzystania z funkcjonalności "Raportuj zły post". Pozwoli to nam na szybsze moderowanie treści i eliminowanie spamu.

 

Podobne tematy

Do góry