• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Sok ananasowy, a smak spermy.

mlody93

New member
Witam, mam do Was pytanie :D.

Słyszałem, że sok ananasowy znacznie "osładza" spermę. Moja dziewczyna mówiła, że ona jest taka niezbyt fajna w smaku, ale bardzo lubi mi sprawiać przyjemność kiedy widzi jak mi dobrze jak dochodzę u niej w buzi :).

Pytanie moje brzmi:
Ile czasu trzeba pić taki sok ananasowy, żeby było widać efekty?
Kupiłem sobie 2 kartony Hortexu ananasowego, a ona jutro przyjeżdża i nie wiem, czy już będzie jakaś różnica :p.

Pzdr!
 

Krakersik

New member
mlody93 napisał:
Witam, mam do Was pytanie :D.

Słyszałem, że sok ananasowy znacznie "osładza" spermę. Moja dziewczyna mówiła, że ona jest taka niezbyt fajna w smaku, ale bardzo lubi mi sprawiać przyjemność kiedy widzi jak mi dobrze jak dochodzę u niej w buzi :).

Pytanie moje brzmi:
Ile czasu trzeba pić taki sok ananasowy, żeby było widać efekty?
Kupiłem sobie 2 kartony Hortexu ananasowego, a ona jutro przyjeżdża i nie wiem, czy już będzie jakaś różnica :p.

Pzdr!
hhahahaha :D Pierwsze słyszę. To może jedz czekoladę to będzie jeszcze słodsza. Przepraszam ale moim zdaniem to wyssane z palca informacje.
 

squall

New member
ja też o tym czytałem kiedyś ;p
kiedyś moja (już była narzekała że "to jest gorzkie") :)
podobno nie tylko chodzi o sok ale ogólnie o sposób odżywiania, zamiast piwka parę dni trzeba było właśnie pojeść ananasów i brzoskwinek a potem zaprosić na loda ;)
 

Agrafix

New member
Ja też cos o tym slyszlalem, i raczej jest to prawda, bo ile nigdy tego nie szukalem po sieci ale kilka razy i to w powaznych pismam ananasy byly podawane jako zrodlo innego smaku spermy. Nie wiem czy chodzi o sok, bo taki sok raczej przy ananasak nie lezal, raczej same anansy. Napewno tez jak pisze przedmowca, musisz trzymac jako tako diete, jak pojesz kielbasy z grilla, kapuchy, cebuli, generalnie rzeczy ostre bo wtedy to i gówno inaczej pachnie. Zjedz lekka kolacje i ananasow i sie przekonasz. Z puszke ananasow, dla pewnosci :)
 

Pan_Ahmed

New member
Słyszałem, że aby sperma była "smaczna" i miała lepszy zapach, należy jeść dużo owoców (w tym właśnie ananasów), warzyw, oraz słodkich rzeczy. Co bardzo ważne, z tego co wiem należy znacznie ograniczyć sól.
Poza tym tak jak to wcześniej wspomnieli koledzy - nie pić alkoholu (przynajmniej nie za często) no i jeść mniej tłusto.
 

Andrzej26

Banned
Z tego co wiem to jak już pisał Pan_Ahmed o smaku spermy decyduje nasza ogólna dieta a nie takie tam od czasu do czasu zjedzenie ananasa.Zdrowa dieta jak się okazuje to klucz do wszystkiego, nawet dobrego lodzika:)
 

Kostek45

Banned
właśnie czekolada nie osładza spermy, słyszałem ze to jakoś na odwrót jest (kwaśne a sperma słodka) ale dokładnie się nie zagłębiałem:D
 
D

Deltabravo

Guest
Na smak spermy wpływa przede wszystkim sposób życia i odżywiania. Nie piszę tego na zasadzie "słyszałem że" tylko z praktyki. Smak mojej spermy zmienił się dla mojej kobiety na lepszy od momentu gdy zmieniłem dietę, przestałem palić papierosy, przebywam więcej na powietrzu i unikam stresu. Po prostu żyję zdrowo i zgodnie z naturą. Moja kobieta teraz ma satysfakcję z wytrysku do ust gdyż sperma jest lekko słodka. Sytuacja tak utrzymuje się od kilkunastu lat i nie piję specjalnie żadnych soków :) Więcej owoców, więcej ruchu i mniej stresu, rzucić palenie... cała recepta.
 
N

NowakF

Guest
Warto w sumie wiedzieć takie rzeczy. Szczególnie dla osób, które dopiero zaczną taką przygodą:)
 

alfred666

New member
Z opowieści koleżanek wynika, że picie kawy znacząco pogarsza smak...
Generalnie trzeba odstawić wszystko co "be" (kawa, papierosy, alkohol, słodycze, przekąski, fast foody i inne śmieci - wiecie, o co chodzi), uprawiać sport, jeść zdrowo i powinno być ok :)

Ktoś spróbował np. na kilka godzin przed albo na dzień przed opić się soku ananasowego? :)
 
Do góry