• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie

Krystian02

New member
Witam, jestem tu nowy i chcę się zagłębić w temat związany ze skrzywieniem.
w tym linku możecie się zapoznać z moim przypadkiem i chciałbym żebyście mi pomogi ocenić czy moje skrzywienie kwalifikuje się na NFZ. Mam 18 lat więc o prywatnej operacji nie ma mowy. Przechodząc do meritum to mam nietypowe skrzywienie jak możecie zauważyć na zdjęciach. Mój penis ma dziwny kształt i dopiero przy mocnym chwycie w rękę staje się prosty ale oczywiście jest to chwilowe i wprowadza mnie to w kompleksy. Przy okazji chciałbym żebyście ocenili czy wędzidełko nie jest za krótkie i czy z napletkiem wszystko gra bo szczerze mówiąc jeśli mocniej go zsuwam to wędzidełko automatycznie ciągnie żołędzia na dół. Przepraszam ze tak chaotycznie ale kwestii jest sporo i nie przygotowywałem się do napisania tego posta. Pozdrawiam
 

Sebix92

Active member
Witam, jestem tu nowy i chcę się zagłębić w temat związany ze skrzywieniem.
w tym linku możecie się zapoznać z moim przypadkiem i chciałbym żebyście mi pomogi ocenić czy moje skrzywienie kwalifikuje się na NFZ. Mam 18 lat więc o prywatnej operacji nie ma mowy. Przechodząc do meritum to mam nietypowe skrzywienie jak możecie zauważyć na zdjęciach. Mój penis ma dziwny kształt i dopiero przy mocnym chwycie w rękę staje się prosty ale oczywiście jest to chwilowe i wprowadza mnie to w kompleksy. Przy okazji chciałbym żebyście ocenili czy wędzidełko nie jest za krótkie i czy z napletkiem wszystko gra bo szczerze mówiąc jeśli mocniej go zsuwam to wędzidełko automatycznie ciągnie żołędzia na dół. Przepraszam ze tak chaotycznie ale kwestii jest sporo i nie przygotowywałem się do napisania tego posta. Pozdrawiam
Zacznij uprawiać seks i będziesz mógł ocenić, czy skrzywienie ci przeszkadza.
Wędzidełko próbuj rozciągać.
 

Trolo

Well-known member
Masturbacja, ze zsunietym caly czas napletkiem. Napletek masz ok, a wedzidelko przecież w koncu zacznie ciągnąć zoledzia w dół. Moim zdaniem jest dobrze.
Co do skrzywienia to ciezko powiedziec, bo wyglad to jedno, odczucia w sekske drugie, a kompleksy trzecie.
 

amenek5

Active member
Jeżeli chodzi o skrzywienie to najlepiej sie okaze podczas sexu , możliwe ze twój penis będzie na tyle elastyczny ze nie bedziesz miał problemu , jedynie co to niektóre pozycje mogą być tak jakby nie dla ciebie . Osobiście też mam jakieś tam skrzywienie które na początku przeszkadziało mi dośc mocno , teraz kiedy mam już wprawde podczas sexu w ogóle nie odczuwam problemu z tym :D
 

Podobne tematy

Do góry