• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w lewo

patryk9312

New member
To wszystko zależy od partnerki :), Musisz spróbować uprawiać seks a jak będziesz odczuwał ból, lub miał problemy to wtedy tak musisz mieć operację
 

pawel007007

New member
Tak jak kolega wyżej pochwa też nie jest idealnie prosta i możliwe że nie będziesz czuć bólu jednak gdybyś czuł to operacja jest wskazana.
 

Ktosek

New member
Kolego Damiano, pisałeś że jesteś z okolic Rzeszowa. Nie zastanawiałeś się nad lek. Hubertem Kuźniarem. Czytałem, że wykonuje takie operacje. Mam też zamiar wybrać się na konsultację do niego...
 

Damiano

New member
Tak, myślałem nad tym lekarzem. Wiem że operuje metodą Yachia. Wolę Rolanda Dadeja bo to jeden z najlepszych specjalistów w kraju. Wykonał już kilkadziesiąt takich operacji. Myśle że w przypadku takiej operacji nie ma co patrzeć na miasto. Po za tym on zakłada na osłonkę białkową szwy wchłanialne, które po ok 6 miesiącach rozpuszczą się w organizmie, i nie będzie śladu że coś było robione. Doktor Kuźniar zakłada zwykłe szwy, które zostają na całe życie. O dok. Kuźniarze dużo dobrego słyszałem na temat operacji stulejki. O korekcji skrzywień nikt się nie wypowiadał o Nim.
 

Ktosek

New member
Właśnie najbardziej zastanawiający jest brak opinii na temat operacji korekcji skrzywień przeprowadzanych przed p. Kuźniara. Jeżeli umówię się do niego na wizytę to zdam relację jak to wygląda w Rzeszowie. Wiem na pewno, że przeprowadza te operacje w ramach NFZ. Kwestia nierozpuszczalnych szwów nie jest najgorszą sprawą. Ktoś z forum miał korektę wykonywaną za pomocą samych szwów i tragedii nie było.
 

Klaus1

New member
Właśnie najbardziej zastanawiający jest brak opinii na temat operacji korekcji skrzywień przeprowadzanych przed p. Kuźniara. Jeżeli umówię się do niego na wizytę to zdam relację jak to wygląda w Rzeszowie. Wiem na pewno, że przeprowadza te operacje w ramach NFZ. Kwestia nierozpuszczalnych szwów nie jest najgorszą sprawą. Ktoś z forum miał korektę wykonywaną za pomocą samych szwów i tragedii nie było.

Ja mialem. Jestem po 2 miesiacach juz z kawalkiem. W razie pytan piszcie
 

Damiano

New member
Po operacj

Witam. Jestem juz po operacji w szpitalu HCP w Poznaniu zabieg przeprowadzil dr. Dadej. Zabieg mialem miec w maju ale z pewnych powodow musialem go przeniesc na czerwiec. Nie bede opisywal jak ten zabieg wyglada bo na innym watku Tolek-banan dokladnie to opisal. Jak ktos ma pytania to chetnie odpowiem. Ja mam jedno do tych co sa po operacji i zazywali relanium aby znmiejszyc wzwody. Jak ten lek wam pomagal? Ja slyszalem ze jest slaby a dotego czlowiek czuje sie otumaniony, nie mozna prowadzic samochodu. Wiec nie wiem czy warto. Morze ma ktos dibry sposob aby zmniejszyc nocne wzwody
 

Klaus1

New member
Bralem relanium. Delikatnie oslabial wzwody. Co do sennosci to moze lekko uspokajal, ale i tak bierzesz jedna tabletke przed snem. Rano nie zauwazylem u siebie zadnych innych objaw, prowadzic bym sie nie obawial.

A wzwodami bedziesz sie troche meczyl. Niestety jak to Belda mowil ze to co zakazane to sie bedzie snilo. Mi juz w szpitalu sie snilo ze jakas panienke obracam :p bol okropny no ale warto bylo pocierpiec potem pare tygodni...


Tak wiec wzwodow nie unikniesz, bedziesz mial przyjemne sny ktore bedzie konczylo sie budzeniem przez bol penisa ... :p
 

tolek banan

New member
Witam Damiano juz myślałem że jesteś załamany po zabiegu majowym i się nie odzywasz, ja nie brałem nic na wzwody a jak cały zabieg jestes zadowolony z pobytu itd? pozdro
 

Damiano

New member
Z pobytu jestem bardzo zadowolony. Caly oddzial profesjonalnie zorganizowany. Zabieg byl krutki ok 40min. Doktor wykonal 4 naciecia. Trzy po prawej stronie i jedno pod zoladziem bo uciekal mi w dol. Jestem pierwszy dzien po zabiegu wiec zawczesnie zeby ocenic jak to wyszlo. Narazie jest caly fioletowy i napuchniety. Lekarz radzil mi zebym bral relaniun na noc. Twierdzi ze troche oslabi to nocne wzwody.
 

tolek banan

New member
to powrotu do normalności i czy życzę i czekam na jakies wiadomości co do efektów ,niedługo zamieszcze jakies fotki jak to wyglada jestem już 3 miechy po
 

Damiano

New member
Witam, od mojej operacji mijają 2 tygodnie. Penis wygląda jakby doktor z linijką w ręce go operował :). Skrócenie bardzo małe, wizualnie nawet nie dostrzegam różnicy. Jedyne co mnie denetwuje to te szwy na napletku.
Tolek u ciebie kiedy zaczeły się rozpuszczać? a kiedy już całkiem znikły?
 

wkurtka

New member
Damiano, mierzyles penisa przed operacją wzdłuż krzywizny i po operacji ? Jaka masz roznice ? Zmienilo Ci się cos na obwodzie ? Ja miałem robione u Beldy i dopiero teraz po 9 miesiącach zaczyna mi wracac co nieco dlugosci, a wlasciwie to stracilem na chwilę obecna 3,5 cm. Obwód wrócił do normy i pozostał nie zmieniony.
 

Klaus1

New member
Damiano, mierzyles penisa przed operacją wzdłuż krzywizny i po operacji ? Jaka masz roznice ? Zmienilo Ci się cos na obwodzie ? Ja miałem robione u Beldy i dopiero teraz po 9 miesiącach zaczyna mi wracac co nieco dlugosci, a wlasciwie to stracilem na chwilę obecna 3,5 cm. Obwód wrócił do normy i pozostał nie zmieniony.


Ja u Beldy i niestety tez stracilem z 3,5 cm. A jestem prawie 5 miechow po. Mam nadzieje ze to kiedys wroci.
 

tolek banan

New member
po 3 tygodniach zaczeły sie rozpuszczać, u mnie już mineło ponad 3 miechy cały czas czuje taki jak by zablizniony pierscień wokół grzyba po szwach trzeba cały czas smaować żelem , ja uzywam contractubex jak nie zapomne to smaruję do dziś i aż do wykończenia całej małej tubki i jeszcze mi zostało na 2,3 miechy a kosztuje 35zł. Ogolnie jest wszystko ok w jeden szef mam troche wypukły i on powoduje że jest lekki łuk w lewo i tak do max 10 stopni ucieka mi jeszcze w lewo ale taka konstrukcja juz mojego banana bo jest jeszcze lekko obkręcony:) wada wrodzona juz sie nie da z tym nic zrobić ale wszystko super sterczy i strzela jak młody bóg
 

Podobne tematy

Do góry