• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w lewo i trochę w dół

Riggi

New member
Witam,

tak jak w temacie, jestem po zabiegu przedłużania węzidełka, myślałem, że po zabiegu penis będzie prostszy bo węzidełko mocno ciągneło je w bok i dół.

Jak oceniacie moje skrzywienie, czy stosunek płciowy będzie możliwy z takim skrzywieniem?

Poniżej zdjęcia:
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - c1fe7277cc367.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 48b95dcfec7c1.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - e69587a7d9f82.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - c03bdb5f04d63.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - f1714e70b3f2b.jpg

Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas...
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zdjecia beznadziejne. Skoro masz napletek nałożony to wedzidelko nic nie ciągnie. Masz krzywego i to nie wina wedzidelka. Tragedii nie ma az takiej. A czy będzie przeszkadzać w seksie? To musisz sam sprawdzic. Napewno da sie spokojnie bzykac bo nie jest tak zgiety by nie dalo sie go wprowadzic do pochwy.
 

Klaus1

New member
Skrzywienie jest, to wina samego wacka a nie wedzidelka. Ale nie powinienes miec problemow ze wspolzyciem. Zycie to nie brazzers :)
 

Riggi

New member
Dzieki za odpowiedzi.

Orientuje sie moze ktos, jakie pozycje bylyby najlepsze z takim skrzywieniem w lewo i w dół?
 

Podobne tematy

Do góry