Skrzywienie w lewo, co sądzicie?

oleg123

New member
4.5K Wstępnie jestem zadowolony chodź efekt końcowy zobaczę za kilka miesięcy. Obecnie minęło 21 dni od zabiegu, więc to wszystko jest swierze. Obrzeki po zabiegowe zchodza. Po pierwszej kontrolnej wizycie i USG wynika, że wszystko jest w porządku. Byłem jeszcze mi. u Perdzynskiego. Moja opinia to trzymać się od niego z daleka. 18K za operacje i 300 zl każda wizyta, a będzie ich trochę. Więcej czasu poświęcił na uzasadnienie dlaczego tak wysoką kwota (chodź ja nie pytałem) niż na tym co mnie czeka. Z przyjemnością mi się tego słuchało, ponieważ 8 lat zajmowałem się sprzedażą bezpośrednią, widziałem w jego oczach chciwość a zarazem bezradność jak wyjść z tej sytuacji. Piszę to dla tego, że zanim sam się zecydowalem na zabieg to poznałem dwóch chłopaków, którym spieprzył dość prosta robote i nie chciał za bardzo im później pomóc. Wcale się nie dziwię, bo jak go zapytałem co jeśli pójdzie nie tak to znów jego odpowiedź zeszła na cenę i zaczął znów wymyslac, że zrobi to po kosztach czyli jakieś 5K. Wolałbym uniknąc kwestionowania jego umiejętności, bo na pewno ma sporo doswiadczenia ale chyba się trochę pogubił. Do tego zaciągnąłem informacji u lekarza z rodziny, który jest znanym chirurgiem w innej dziedzinie... Pozostawię to może bez dalszego komentarza. Zmierzając do brzegu. Sądzę, że Pan Hubert jest świetnym specjalistą i zrobił co mógł. Widać w nim cheć pomocy, więc mogę Ci śmiało go polecić. Odpowie Ci na pewno na wszystkie pytania.
 

janusz911

New member
Zastanawiam się jeszcze gdzie to zrobić. Na razie najwięcej pochlebnych opinii słyszałem o doktorze Dadej z Poznania. Ewentualnie właśnie dr Kuźniar.
Chwalą też tutaj dr Nalaskowskiego z Torunia, ale ma mało opinii na znanylekarz.pl.
Więc chyba albo Dadej albo Kuźniar.
 

yamanari

New member
@janusz911, ja mam bardziej zakrzywionego i udane życie seksualne. Nie rozumiem, dlaczego w Twoim przypadku współżycie odpada.
Za młodu także myślałem o operacji ale teraz traktuje zakrzywionego penisa jako atut.
 

oleg123

New member
Tak, tylko Twój wacek jest długi i skrzywiony tylko w dół. Pewnie sam bym podobna decyzje podjął o pozostawieniu go takim jak jest. Wierz mi lub nie, ja chłopaka rozumiem, bo sam miał skrzywienie w lewą stronę i jeszcze w dół. Na takim koniu daleko juz nie zajedziesz i żadna to przyjemność dla jednej czy drugiej partnerki tym bardziej jak jest twardy jak skała :) Na jego miejscu odwiedziłbym już kilku specjalistów w tej dziedzinie, żeby poznać "za i przeciw". To są ogromne koszty psychiczne, które podświadomie niszczą życie prywatne. Sam jestem tego przykładem. Rozmawiałem ostatnio telefonicznie z 3 chłopakami o podobnych przypadkach co mój, a jeden nawet gorszy. Dwóch otarło się o głębokie stany depresyjne. Nie będę może tego rozwijal, bo kogo ta dysfunkcja dotknęła to wie o czym pisze, drugie mam ograniczony czas. Powiem na koniec tak - KONIEC ZE WSTYDEM, CZAS POJSC DO UROLOGA.
 
Do góry