skrzywienie w dol

penny

New member
Nie wygląda to najlepiej. Przeszkadzać będzie na 100%, ale czy uniemożliwiać to już należałoby sprawdzić, może uda się znaleźć jakąś pozycję, w której da rade...
 

bezczel

New member
Hehhh... moja propozycja to zabrać fotki penisa w zwodzie i udać się do urologa. Takie skrzywienie jakie masz jest duże i nie ma co ukrywać przeszkadzać będzie. Im dłużej będziesz czekał tym gorzej dla Ciebie.
 

Fokus1

New member
Może ja dodam coś od siebie ... mam 20 lat i odkąd pamietam takie skrzywienie rozmawiałem o tym z moim ojcem i jeszcze paroma osobami starszymi i twierdzą że cialo kobiety jest przystosowane pod krzywe prącia i mowili zeby podkładać poduszke pod plecy albo wymieniać pozycje...mimo wszystko niepokoi mnie ten fakt ponieważ chciałbym zadowalać w pełni moją kobiete :)
 

bezczel

New member
Widzisz to że rozmawiałes ze swoim ojcem i on powiedział ci o poduszkach hmmm to fajnie bo ja nie bardzo miał bym chyba odwagę. Plus dla Ciebie. Pytanie podstawowe, czy Twój ojciec też ma tak krzywego penisa. Jeżeli tak, to jak widzisz w lustrze da się coś nim zmajstrować :) i jestes tego dowodem. Jeżeli sam nie ma, to niestety ale jego wypowiedzi nie bardzo możesz brać pod uwagę bo to nie on ma skrzywienie i nie może teoretyzować. Każdy w jakimś stopniu ma krzywego penisa ale jego kształt jest ewentualnie zbliżony do zagięcia banana i to jest normalne, jeżeli jednak skrzywienie jest dość duże może uniemożliwić normalną penetrację.
Myślę że konsultacja z urologiem nie zaszkodzi. Tylko pamietaj żeby zabrać zdjęcia sprzętu podczas wzwodu bo inaczej nie musi być to widoczne. W zwisie nic może nie wskazywać na deformację.
 
Podobne tematy

Do góry