• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

skrzywienie problem

cartier99

New member
obawiam sie że mam skrzywienie prącia ( w cm jest to odchylenie ok 1,5 cm ) . Podczas stosunku jest dziwnie , ciężko mi wejść do pochwy , partnerki też nie były zadowolone , no i mi samemu jest ciężko . Czy jestem przewrażliwony czy mam skrzywnie ?

odchylenie ok 1,5 cm ;/ może nawet 2
 

cartier99

New member
np jak reką chce ustawić go na prosto to jest ok , ale puszczam i idzie w lewo . może to nei skrzywienie , tylko takie ustawienie przez nogawke itp?
 

bendix

New member
fuck

Kuzwa, tez mam krzywego, nawet go dobrze w akcji nie wyprobowalem, cale zycie mam depresje, zadnej stalej panny, prawie 27 lat. Zycie jest #%^$&%
 

bagnet

New member
Re: fuck

Mówię Ci człowieku idź do prostytutki i go wypróbuj! W takiej sytuacji niczym przecież nie ryzykujesz, żadnego wstydu, żadnego stresu. Masz ten komfort, że już jej nigdy nie zobaczysz, jeśli nie zechcesz ;). Nie masz z taką panną żadnych powiązań (nic nie opowie Twoim znajomym). Mógłbyś z nią nawet pogadać. W Twoim przypadku jest to jedyne wyjście jakie widzę. Łatwo znaleźć takie panienki w internecie, a jeśli jakimś cudem by Ci się nie udało to daj znać podam Ci stronkę na PW.
 

Podobne tematy

Do góry