• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie - pierwsza wizyta

Patryk123411

Active member
Mi lekarz przepisał androcur nie urosną mi piersi od tego? Nie chce mieć później drugiego problemu w postaci ginekomasti. Czy po odstawieniu wszystko wraca do normy...
 

niezlyja

New member
Chciałem nieco zaktualizować temat, jak wygląda u was sprawa na dzien dzisiejszy? Ja jestem okolo 3 miesiące po operacji i sporo spraw mnie niepokoi, mianowicie mam wybrzuszenia w miejscu cieć, a szwy wewnętrzne są twarde i potrafia boleć, nie mam pojęcia kiedy się rozpuszczą, dodatkowo przy próbie mocniejszej masturbacji itp penis puchnie w miejscu gdzie byla rozcinana skóra, postaram sie dac sobie miesiac przerwy, nie bede go ruszac calkowicie i zobacze co bedzie dalej. ale na ta chwile wyglada to slabo estetycznie i zamiast ulgi po operacji mam kolejne zmartwienia.
 

Marcin.

New member
Witam. Ja byłem na wizycie u dr Kuźniara prywatnie a zabieg miałem robiony na NFZ. Na pierwszej wizycie musisz mieć zdjęcie penisa w erekcji żeby lekarz widział skrzywienie. Potem Cię zbada, powie co i jak i w sumie to tyle. Wizyta trwa około 15, 20 minut.
Witam. A wizytę prywatnie miałeś w tym szpitalu co miałeś zabieg czy Dr. Kuźniara prywatnie przyjmuje w innym miejscu ? jaki koszt wizyty ?
Pozdrawiam
 

kondzio26

Member
Kuźniar przyjmuje w prywatnym gabinecie na ul. Litewskiej w Rzeszowie. Koszt wizyty to 150 zł. Jak zdecydujesz się na zabieg czy to prywatnie czy na NFZ to piszesz do niego maila i on ci już ustali termin zabiegu. Zadzwonią do Ciebie ze szpitala i cie poinformują:)
 

Podobne tematy

Do góry