Skrzywienie penisa

nieznajomy1

New member
Dzień dobry,
Mam problem, jak pewnie wielu tutaj. Wydaje mi się ,że mam krzywego penisa na tyle ,że powinienem zacząć się tym martwić. Chciałem iść do urologa , ale muszę przyznać się ,że jest to dość wstydliwa sprawa dla mnie, więc najpierw chcę zasięgnąć obiektywnych opinii.
https://imgur.com/8yyaSUL.jpg
https://imgur.com/seq6Lmy.jpg
https://i.imgur.com/YlROGZR.jpg

Wydaje się wam ,że jest to dość duże odchylenie ? Jak uważacie? Jak już założyłem ten temat to również chciałbym od razu zapytać się czy jest ktoś z Łodzi i zna jakiegoś dobrego urologa zajmującego się tym tematem? Jak sprawa wyglądała na NFZ a jak prywatnie? Dodam jeszcze ,że mam 23 lata , chociaż nie wiem czy to ma znaczenie.
 

emjot

Member
To jest niewielkie odchylenie, ja mam ciut większe i naprawdę w niczym to nie przeszkadza, a w seksie jest ciekawiej ;) Serio chłopie nie masz czym się martwić.
 

nieznajomy1

New member
Dziękuję za odpowiedź emjot :) jednak na wizytę do urologa i tak się umówię tylko bardziej na spokojnie, bo w sumie i tak mam podejrzenia za krótkiego wędzidełka. Ktoś jest w stanie polecić mi dobrego urologa z Łodzi? Nie ukrywam ,że dobrze by było jak na NFZ
 

emjot

Member
Jeśli ze skrzywieniem do lek. idziesz, to weź fotki jak to wygląda we wzwodzie, by mu pokazać. Ale moim zdaniem to jest sprzęt-marzenie ;)
 
Podobne tematy

Do góry