• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie penisa

Kamil789

New member
Cześć, Mój penis jest skrzywiony w lewą stronę i bardzo idzie do góry podczas podniecenia, jest on też bardzo cienki. Mam 23 lata. Czy ktoś robił operacje wyprostowania penisa, jak tak to gdzie? I myślałem też o zabiegu powiększenia go.
zdjęcia do oceny :
 

Mariusz40

New member
Cześć, Mój penis jest skrzywiony w lewą stronę i bardzo idzie do góry podczas podniecenia, jest on też bardzo cienki. Mam 23 lata. Czy ktoś robił operacje wyprostowania penisa, jak tak to gdzie? I myślałem też o zabiegu powiększenia go.
zdjęcia do oceny :
Kamil jeśli chodzi o wygięcie penisa do góry w pełnej erekcji to ja mam jeszcze bardziej od ciebie wygięty uniesiony do góry wręcz nawet napiszę że pionowo równolegle do brzucha
 

dandoo

Active member
Kamil jeżeli chodzi o Ciebie to na prostowanie powinieneś załapać się na nfz. Na bank jest większe niż 30 stopni
 

Krzysztof963

New member
Jeśli chodzi o powiększenie to teraz robi się :Wypełnienie penisa kwasem hialuronowym pozwala na powiększenie obwodu członka o około 40-50%, co zazwyczaj przekłada się na 3-5 cm, a także zwiększenie jego długości o mniej więcej 10-15%, czyli około 1-3 cm. Prącie po zabiegu ma naturalny kształt i wygląd, jest także naturalne w dotyku. Mało inwazyjny zabieg koszt około 5000 tys w górę. Laski sobie tak usta powiększają. Efekt jest na około 2 lata.
 
Ostatnia edycja:

amenek5

Active member
A podczas stosunku odczuwasz jakiś dyskomfort? Bo bywa tak że pomimo skrzywienia stosunek jest jak najbardziej okej. W takim wypadku ja bym nie ruszał.
 

Podobne tematy

Do góry