• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie penisa w lewo prośba o ocene

johanh

New member
https://imagehost.pl/johanh Witam , nie wiem czy fotki będą działać po kliknięciu w link. Jak w tytule prośbą o ocenę skrzywienia czy da się z takim uprawiać seks. Pierwsze zdjęciu jsk wygląda gdy jest skrzywiony a drugie , no właśnie penis jest na tyle elastyczny, że mogę go wyprostowac ręką, ale też wystarczy , że jakby pochyle się ciałem w prawo to sam się prostuje. Czy taka elastyczność umożliwia penetracje?
 

MoimZdaniem

Active member
Nie widzę tu jakiegoś znaczącego skrzywienia. Mało który penis jest idealnie prosty. Za to masz chyba poważną stulejkę, której trzeba się pozbyć.
 

johanh

New member
Teraz powinno działać zdjęcie po kliknięciu w link gdzie widać skrzywienia jak nie to proszę kliknąć w album. ...no właśnie to zdjęcie gdzie nie widać skrzywienia to wtedy gdy "elastycznie się prostuje" jak troche ciałem porusze w prawą stronę. Reka mogę wyprostować no i nawet bez ręki tak sie potrafi ułożyć prosto. ...Czy jest na tyle elastyczny ze będzie dawal radę podczas penetracji? Stulejka to chyba nie jest bo skóra schodzi z napletka gdy ja odciagam bardzo łatwo. Natomiast na pewno jest nadmiar skóry pracia i nawet przy wzwod zie tak to wygląda.
 

johanh

New member
He spoko dzięki trafna uwaga, no tak ale myślalem, że może ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem to coś więcej podpowie.
 

olekf646

Active member
Tu nic ci nie da,czy ktoś ci coś powie,bo jedynie test ci powie czy będzie działał,nie uspokoi cię fakt powiedzenia że może być dobrze,jeśli nie sprawdzisz,jak na moje wygląda to slabo
 

pelesos

Active member
Do sprawy możesz podejść dwojako.
1. Zostawić jeżeli nie ma/ nie będzie problemów przy współżyciu
2. poddać się zabiegowi ze względów estetycznych lub postępującego skrzywienia
Poszukaj Piotr Świniarski , urolog
 

Podobne tematy

Do góry