• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie penisa w dół

DarQ

New member
Wygląda na sporawe zakrzywienie, ale jeśli nie jest to sztywne zakrzywienie i możesz go wyprostować, powinieneś go wypróbować i zobaczyć czy powoduje dyskomfort u partnerki.
Jeśli zdecydujesz się na zabiegowe prostowanie, licz się z tym że stracisz na długości około +/- 2cm i mogą wystąpić, lecz nie muszą, problemy z erekcją.
 

Alojzybednarski

New member
Nie przejmuj się. Kobiety nie będą zajmowały się nadmiernie kształtem Twojego przyrodzenia.. ;) trzeba mieć okrutnie pokrzywionego susiaka żeby nie dało się go używać. W Twoim przypadku wszystko będzie działać jak należy. Jedna pozycja będzie prostsza inna trudniejsza, Jak w życiu bywa, kobiety tez w srodku nie są idealnie proste a wiele z nich również ma jedna lub dwie pożycie w których sprawia im to przyjemność. Głowa do góry, i nie dawaj się namówić lekarzom na jakieś zabiegi. Stracisz kupę kasy, ryzykujesz a nie masz żadnej gwarancji ze skrzywienie nie powróci :)
 

ziomek0075

New member
Niby tak,ale nie chciałbym ograniczać potencjalnej partnerki że w tej pozycji nie mogę bo mam krzywego,dla mnie to byłby wstyd jako mężczyzny
Wiem właśnie,ryzyko jest a efekt może być różny operacji
Dzięki za słowa otuchy
 

Alojzybednarski

New member
Niby tak,ale nie chciałbym ograniczać potencjalnej partnerki że w tej pozycji nie mogę bo mam krzywego,dla mnie to byłby wstyd jako mężczyzny
Wiem właśnie,ryzyko jest a efekt może być różny operacji
Dzięki za słowa otuchy
Partnerka tez niekoniecznie bedzie lubiła każda pozycje. W niektórych może niewiele czuć albo tylko w jedej lub dwóch bedzie mogła dojść. ;) ona się będzie bardziej przejmowała sobą niż Twoim krzywym ptakiem, zaufaj mi. :)
 

ziomek0075

New member
Pewnie tak,ale z racji krzywego nie każdą pozycję będę mógł z nią próbować jeśli zechce
Może i tak,ale wizualnie zobaczy że nie prosty i chęci jej spadną albo całkiem odrzuci
 

Alojzybednarski

New member
W sensie ze odrzuci i chęci jej spadną 😀

Po prostu się tym nie przejmuj i tyle. ;)

Mam skrzywienie podobne jak Twoje tylko ze w górę ok. 45 stopni. Jedyne pozycje jakie odpadają to gdy dziewczyna jest tyłem i jest mocno pochylona do przodu. Najczęściej wówczas gdy ona jest na gorze. W reszcie przypadków raczej to zakrzywienie to kwestia neutralna albo wręcz zaleta. Żadna z partnerek się nie zniechęciła ;) najpierw idź do dziewczyny a potem ewentualnie do lekarza. Tez jak byłem młody poszedłem do urologa i tylko zasiewal we mnie niepewność i już prawie umówił mnie na operacje za grube tysiące. Dobrze że uciekłem stamtąd i na żadne krojenie się nie dałem namówić😁
 

Podobne tematy

Do góry