• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie penisa do góry i lekko w lewo

krzywus699

New member
Witam. Mam 20lat. Dodawałem tutaj już post ale zdjęcia nie obrazowały w 100% mojego problemu. Zresztą od niedawna przez spędzenie masy godzin na wielu forach i dokładnym przejrzeniu mojego penisa, zauważyłem co w nim jest nie tak.
DODAJĘ ZDJĘCIA MOJEGO PENISA W WZWODZIE I SPOCZYNKU. proszę czytać i zerkać na zdjęcia- są ponumerowane.
Problemem jest nieprawidłowy kształt mojego penisa, który najprawdopodobniej znacznie utrudni moje stosunki seksualne i mocno wpływa na moją psychikę.

Zacznijmy od tego że problemem jest to że penis w spoczynku wykrzywia się w lewą stronę(1). Jest to spowodowane tym, że żołądź penisa jest krzywo-tzn. patrzy w lewą stronę, a penis jest skrzywiony do góry że nawet w spoczynku to widać i automatycznie przewraca go na bok. Dodatkowo od zawsze trzymałem go w lewej nogawce gdyz tak było najwygodniej. Dopiero od roku noszę go z prawej strony i widać maałe efekty, gdyż bardziej moge nim wyginać w prawo ale skrzywienia nie zniweluję :/
Natomiast w wzwodzie penis jest prawie równolegle do brzucha i odchyla się w lewo(2). Gdy go lekko przytrzymam od dołu to wygląda już lepiej(3).
W najbliższym czasie zdecyduję się na wizytę z urologiem i dowiem się co on ma do powiedzenia na ten temat. Jestem zdecydowany na zabieg. Tylko teraz jak to będzie wyglądać? zniwelują mi skrzywienie do góry? możliwe będzie za jednym razem jeszcze naprostowanie żołędzia aby nie skręcał do lewej? A może winne po części jest zbyt krótkie wędzidełko? chociaż nie wydaje mi się że jest coś z nim nie tak.
Dodatkowo na penisie mam białe krostki(4). Mam tendencje do trądziku wiec to są te grudki perliste czy jakoś tak?
No i w wieku 15 lat jakos miesiąc bo wypadku na rowerze w którym otarłem penisa, pojawiła mi się pionowa blizna od jąder do żołędzia(5). Możliwe że to przez jakis stan zapalny czy cos takiego?

No i na koniec mój penis w 90% wzwodzie gdy go przekręcę ręką do prawej strony- dokładnie widać że tu lezy problem w skrzywieniu do góry a nie w lewo(6)


(1) (2) (3) (4) (5) (6) https://imgur.com/88v4wbP



Mam pieniądze na zabieg i najprawdopodobniej udam się do Torunia do prof. Nalaskowskiego. Tylko chce miec pewność czy to problem leży w skrzywieniu do góry. Miał ktoś takie? są jakieś komplikacje?
A tych krost na penisie już nie ruszam i smaruje maścią cynkową. Penisa codziennie myje dokładnie używając mydła. Ta blizna jest do przeżycia ale nie wiem, może maść na rozstępy coś tam by pomogła.

Mój penis bardzo rujnuje moją psychikę i chcę coś z tym zrobić. Proszę o jak najwięcej odpowiedzi i dobrych, pomocnych rad.
 

issac

New member
Wydaje mi się, ze jeśli ci naprawdę przeszkadza i wpływa negatywnie na twoja psychikę, to nie ma na co czekać. Skąd decyzja akurat na tego lekarza? Wiele osób poleca również dr. Kuźniara.
 

Amek

Active member
Cześć,

Skrzywienie prącia każdy jakieś ma. Jeśli przeszkadza podczas sexu to nie ma tematu i trzeba robić.

To w której nogawce spodni nosisz sprzęt nie ma większego znaczenia.

Pokaż zdjęcia lekarzowi, jeszcze zrób takie od boku, żeby było widać dokładnie o co chodzi.

Co do tego jak ewentualnie trzeba go prostować to lepiej zawsze pytać urologa i na jego diagnozie się oprzeć, na forum, to co człowiek to opinia, a chyba nikt tu nie jest urologiem specjalistą...

Ta pionowa linia o której piszesz to jest lina szwu moszny wszystko jet prawidłowe, każdy tak ma.

Grudki. To na pewno nie są grudki perliste, wygląd inny, miejsce złe.

Miałeś już takie krostki? Bolą przy dotykaniu?
 

krzywus699

New member
Wydaje mi się, ze jeśli ci naprawdę przeszkadza i wpływa negatywnie na twoja psychikę, to nie ma na co czekać. Skąd decyzja akurat na tego lekarza? Wiele osób poleca również dr. Kuźniara.
Nie chcę jezdzić po całej Polsce, do Torunia mam 120 kilometrów. Nalaskowski podobno też robi dobra robotę i w dobrej cenie. Na innym forum zapewniają mnie że nie ma czego ruszać i penis nie powinienem podczas stosunku sprawiać problemów. Sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć a boję się zbliżeń. Oba skrzywienia , czy to w lewo czy do góry , nie są jakieś duże i nie wiem czy mnie dopuszczą do w ogóle do operacji.
 

krzywus699

New member
Cześć,

Skrzywienie prącia każdy jakieś ma. Jeśli przeszkadza podczas sexu to nie ma tematu i trzeba robić.

To w której nogawce spodni nosisz sprzęt nie ma większego znaczenia.

Pokaż zdjęcia lekarzowi, jeszcze zrób takie od boku, żeby było widać dokładnie o co chodzi.

Co do tego jak ewentualnie trzeba go prostować to lepiej zawsze pytać urologa i na jego diagnozie się oprzeć, na forum, to co człowiek to opinia, a chyba nikt tu nie jest urologiem specjalistą...

Ta pionowa linia o której piszesz to jest lina szwu moszny wszystko jet prawidłowe, każdy tak ma.

Grudki. To na pewno nie są grudki perliste, wygląd inny, miejsce złe.

Miałeś już takie krostki? Bolą przy dotykaniu?
Nie uprawiałem jeszcze seksu bo boję się reakcji partnerki. To skrzywienie nadaje się do operowania?

Nie wiem, mi sie wydaje ze jakas tam poprawa jest ale bardzo niewielka. Poprostu łatwiej mogę nim manewrować w prawą stronę niż kiedyś.

No własnie zapomniałem zrobić zdjęć od boku, wtedy zakrzywienie do góry byłoby bardziej widoczne.

No rozumiem ale urolog też może sie pomylić. Chce zebrać jak najwięcej informacji i z nimi udać się własnie na wizyte do urologa.

Na innym forum też dowiedziałem się od czego ta pionowa linia ale u mnie zdecydowanie jest zbyt widoczna.

Te krostki są na mosznie i u podstawy prącia. Pojawiły sie w okresie dojrzewania i nie ma z nimi żadnych dolegliwości, czasami da sie je wycisnąć.
 

mati12

Well-known member
Uważam że to iż masz skierowanego do góry jest plusem z racji tego że w trakcie stosunku sprawisz większą przyjemność partnerce niż jak byś miał prostego co do skrzywienia w lewo jeżeli trzymając ręką do pozycji prostej nie odczuwasz bólu to był zostawił jednak specjalista powinien zobaczyć może doradzi rozeiehe wątpliwości itd
 

krzywus699

New member
Tez czytałem ze skrzywienie do góry ma swoje plusy więc mam wątpliwosci co do operacji.

jak przekręcę go ręką do takiej pozycji to jakoś bólu nie czuje, ale oczywiscie penis jest naprężony dość mocno.

No wlasnie potrzebuję opinii specjalisty
 
@krzywus699 ja bym poddał się operacji. Skrzywienie nie jest aż takie małe a jeśli źle się z tym czujesz to dodatkowy argument na tak. Sam byłem operowany w Toruniu i nie narzekam. Jeśli masz tacić czas na zastanawianie się co by było gdyby i męczyć się z tym to odpowiedź jest prosta.
 

krzywus699

New member
@krzywus699 ja bym poddał się operacji. Skrzywienie nie jest aż takie małe a jeśli źle się z tym czujesz to dodatkowy argument na tak. Sam byłem operowany w Toruniu i nie narzekam. Jeśli masz tacić czas na zastanawianie się co by było gdyby i męczyć się z tym to odpowiedź jest prosta.
Kiedy byłeś operowany i w jakim wieku i ile płaciłeś? jak przebiegała operacja i całe dochodzenie do siebie po operacji? metoda nesbita? wyprostowali by mi całkowicie mojego penisa? bo ja mam najwyrazniej 2 skrzywienia (góra i lewo)
 

Mordred

Member
Kiedy byłeś operowany i w jakim wieku i ile płaciłeś? jak przebiegała operacja i całe dochodzenie do siebie po operacji? metoda nesbita? wyprostowali by mi całkowicie mojego penisa? bo ja mam najwyrazniej 2 skrzywienia (góra i lewo)
Skrzywienie jest wyraźne. Z sexem nie powinno być problemu ale pewnie wymagało by to trochę wprawy. Ja bym pogadał narazie z urologiem, czy należy to operować że względów medycznych, czy jest to tylko kwestia estetyki.

Ja miałem duże skrzywienie ok 60-70 stopni. Wyszło wszystko super, ale z 2 lata po operacji trochę się balem, że skrzywienie wroci.
 

brachus30

New member
Według mnie wszystko ok wzwód jest napletek schodzi a krzywienie zawsze jakieś jest. Nie ma się co przejmować tylko ciupciać . A partnerka jeśli pokocha to najdrobniejsze skrzywienie nie będzie przeszkadzać w pozyskiwaniu przyjemności, ale wręcz przeciwnie doznania będą intensywniejsze. A skrzywienie będzie atutem:):):)
 

Podobne tematy

Do góry