• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie penisa blisko ciała w lewo

WojteG

New member
Witam,
mam prawie 17 lat, i od jakiegoś czasu posiadam skrzywienie penisa w lewo. Rozmiary mam całkiem dobre bo w zwodzie jest to ok 16 cm. Skrzywie które u mnie występuje jest tuż przy ciele. Nie wyczuwam tam żadnego zgrubienia, nie mam żadnych bulów oraz problemów z erekacja. Skrzywiony penis w zwodzie wskazuje miedzy 10 a 11 godziną. Nie uprawiałem jeszcze seksu ale wątpię aby był z nim wtedy problem gdyż jest to tuż przy ciele i prawie cały członek jest prosty. Czy w takim wypadku jest to tylko kwestia estetyczna i nie trzeba nic robić? Z góry dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.
 

Kilerek7

Member
Słuchaj nikt nie ma idealnego penisa, w końcu taka nasza uroda. Co do skrzywienia to powinieneś właśnie sprawdzić się z kobietą, tylko wtedy będziesz wiedział czy nie czujesz dyskomfortu i jest ok, oraz czy partnerce jest dobrze, bo w moim przypadku ( ja miałem skrzywienie w dół ) ja mógłbym przeżyć ze swoim penisem, ale partnerkę bolała penetracja. Z tego co piszesz, raczej to nie jest duże skrzywienie i raczej bym powiedział, że estetyczne tak jak mówisz. Penis nadaje się do operacji gdy nie jest sprawny, tzn uniemożliwia ci penetracje pochwy. Są ludzie co mają duże skrzywienia ale ich penisy są elastyczne i mimo krzywizną mogą go np wyprostować bezboleśnie, a niekiedy jest tak, że krzywy penis jest lepszy niż prosty, zależy od kobiety. Jeśli wygląd ci przeszkadza, możesz podczas kąpieli, starać się go prostować, są takie ćwiczenia ale to musiałbyś sobie poczytać, jesteś jeszcze młody więc spokojnie. Wiesz mi akurat skrzywienie w bok jest lepsze niż np moje w dół, bo jednak twój stoi prosto, więc nie powinieneś mieć trudności z penetracją tak sądzę. Penis ma być sprawny a nie ładny, po sexie będziesz wiedział wszystko, uwierz mi. Powodzenia:)
 

WojteG

New member
Dziękuję za rozwianie moich wątpliwości. Okaże się wszytko przy pierwszym zbliżeniu z kobietą ale rzeczywiście nie powinno być tutaj problemu bo to skrzywienie jest tuż przy ciele. Nie mogę go jakoś całkiem wyprostować, bo to tuż przy ciele pozostanie zgięte ale tak to prawie cały penie jest w porządku. W każdym razie dziękuję za pomoc :)
 

WojteG

New member
Nie wiem, ale ze dwa lata pewnie, ale nie powiem dokładnie. Prostowanie nie sprawia mi bólu tylko po prostu się nie da jak stanie bo jest sztywny.
 

Podobne tematy

Do góry