Skrzywienie do dołu

wizu1

New member
Witam.
Mam 17 lat, oto zdjęcia mojego penisa. Jak widać jest skrzywiony w dół i to dosyć mocno. Lekarz powiedział, że to skrzywienie średniego stopnia i ode mnie zależy czy chce poddać się operacji, a decyzję najlepiej podjąć po współżyciu. Jak na razie na to sie nie zapowiada, a wiem, że po operacji czeka mnie długa przerwa od tego. Wydaje mi się że nici z pozycji klasycznej, jak oceniacie te sytuacje? mam jeszcze ok. 2 miesiące na podjęcie decyzji. Penis jest twardy podczas wzwodu i nie za specjalnie mogę go wyprostować.
Oto zdjęcia:

http://imageshack.us/photo/my-images/80 ... 50001.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/50 ... 20001.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/56 ... 20002.jpg/

Pojawia się jeszcze jedna kwestia, raczej mniej istotna. Miałem problemu ze ściagnięciem napletka, już jest w porządku po zabiegu, ale przez tyle lat żołądź był schowany że chyba jest nadwrażliwy i to dosyć mocno, już prawie pół roku go harutje ale widzę średnie efekty, na obrzezach jest taki jakby siny, dziwna sytuacja.
W każdym razie dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
 

wesolystudent

New member
ja mam zgiętego pod podobnym kątem....z tym, ze moge go wyprostowac podczas pelnego wzwodu
Ty mozesz go prostowac i jest dosyc gietki??mysle ze kilka pozycji by sie znalazlo
 

wizu1

New member
No własnie przy pełnym wzwodze praktycznie w ogóle nie mogę go wyprostować, a minimalnie podnieść jedynie do góry. Wychodzi na to, ze pozycja klasyczna odpada na pewno, a bardzo mi na tym zależało =/
 
D

Deltabravo

Guest
Pozycja klasyczna w Twoim przypadku raczej będzie sprawiała kłopoty. Ale jeśli zależy Ci na układzie podczas stosunku z twarzami zwróconymi do siebie, to jest jeszcze rozwiązanie na tzw. "pagony"
Ale najlepiej zanim podejmiesz decyzję o zabiegu, przekonać się czy Twoje skrzywienie będzie bardzo przeszkadzało w stosunkach. Okazać się także może że Twoja partnerka nie przepada za pozycją klasyczną i woli inne które dają jej większą satysfakcje seksualną. I nie myśl w tym czasie o tym, że Twoje skrzywienie jest okropną wadą, tylko staraj się znaleźć swoje mocne strony. Bo jeśli do tego dojdzie jeszcze złe nastawienie psychiczne, to już będzie duży problem.
 
Podobne tematy

Do góry